Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Ireneusz
Gawałkiewicz
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 maja 1970 r.
8
Występy
2
Zwycięstwa
6
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Polok Paweł - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:0 (walkower)
1 Roj Wojciech - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:0 (walkower)
2 Gawałkiewicz Ireneusz - Kralczyński Kornel 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7,11:6)
2 Gawałkiewicz Ireneusz - Mirek Krzysztof 2 1:3 (12:10, 11:13,8:11, 4:11)
3 Wąsik Michał - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:1 (11/5,11/3,5/11,11/8)
3 Szczęsnowicz Piotr - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:0 (11/6,11/0,11/0)
8 Gawałkiewicz Ireneusz - Smakowski Marcin 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11.)
8 Gawałkiewicz Ireneusz - Pełka Jerzy 2 3:2 (6:11, 15:13, 5:11, 11:8, 11:9.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 1 3:0 (walkower)
2 Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz - Mirek Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 5:11)
3 Olencki Robert / Wąsik Michał - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:2 (13/11,11/4,5/11,2/11,11/5)
8 Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz - Pełka Jerzy / Smakowski Marcin 2 0:3 (7:11, 2:11, 10:12.)