Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogusław
Balawajder
KRS TKKF Relaks Wodzisław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 września 1967 r.
40
Występy
15
Zwycięstwa
25
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Balawajder Bogusław - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:9,11:9, 11:9,)
2 Balawajder Bogusław - Wróbel Paweł 1 1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 6:11)
3 Ihas Jerzy - Balawajder Bogusław 1 3:2 (11:6, 7:11, 11:5, 3:11, 11:5)
3 Ihas Janusz - Balawajder Bogusław 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 7:11, 11:3)
4 Balawajder Bogusław - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (1:11, 1:11,11:4, 3:11, )
4 Balawajder Bogusław - Szczęsnowicz Piotr 1 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 9:11, )
1 Mrozik Sebastian - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
1 Jurowicz Grzegorz - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:7)
5 Jabłoński Filip - Balawajder Bogusław 1 3:1 (12:14, 11:5, 11:6, 11:5, )
5 Juzek Sebastian - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5, )
6 Balawajder Bogusław - Tomiczek Jakub 1 2:3 (11:8, 4:11, 4:11, 13:11, 8:11)
6 Balawajder Bogusław - Stokłosa Jacek 1 1:3 (11:9, 7:11, 2:11, 5:11)
7 Rucki Patryk - Balawajder Bogusław 1 0:3 (4:11,8:11,13:15)
7 Massalski Marcin - Balawajder Bogusław 1 2:3 (8:11,7:11,11:6,11:5,11:13)
8 Balawajder Bogusław - Buczyński Witold 1 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
8 Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11)
9 Kochańczyk Łukasz - Balawajder Bogusław 1 3:2 (8:11 ,11:6 ,12:10, 9:11 ,11:7)
9 Mielcarz Bartłomiej - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
10 Balawajder Bogusław - Gierlicki Grzegorz 1 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 7:11)
10 Balawajder Bogusław - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 12:10)
12 Balawajder Bogusław - Lewczak Krzysztof 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11, )
12 Balawajder Bogusław - Friebe Janusz 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11, )
13 Sobel Bartosz - Balawajder Bogusław 1 3:1 (2:11, 11:8, 11:9, 11:7)
13 Rułka Filip - Balawajder Bogusław 1 0:3 (6:11, 9:11, 4:11)
14 Balawajder Bogusław - Libiszewski Grzegorz 1 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 7:11, )
14 Balawajder Bogusław - Nowakowski Witold 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:5, )
15 Balawajder Bogusław - Kapek Roman 1 3:0 (11:4, 11:4, 15:13.)
15 Balawajder Bogusław - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5.)
16 Balawajder Bogusław - Kochańczyk Łukasz 2 3:2 (9:11, 5:11, 17:15, 14:12, 11:8)
16 Balawajder Bogusław - Skrzypczyk Jakub 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)
17 Suchodolski Paweł - Balawajder Bogusław 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:8)
17 Wyrzykowski Artur - Balawajder Bogusław 2 1:3 (3:11, 3:11, 11:9, 5:11)
18 Orszulak Kamil - Balawajder Bogusław 2 0:3 (6:11, 6:11, 1:11)
18 Dudek Mikołaj - Balawajder Bogusław 2 0:3 (7:11, 11:13, 1:11)
19 Balawajder Bogusław - Porembski Damian 2 3:0 (14:12, 11:4, 11:9)
19 Balawajder Bogusław - Banach Piotr 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:6)
20 Broda Jacek - Balawajder Bogusław 2 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 11:2.)
20 Oślizło Krzysztof - Balawajder Bogusław 2 3:1 (4:11, 11:4, 17:15, 11:8.)
21 Balawajder Bogusław - Kurek Kamil 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11, )
21 Balawajder Bogusław - Massalski Marcin 1 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 2:11, )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Balawajder Bogusław / Musur Robert 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
2 Balawajder Bogusław / Musur Robert - Roj Wojciech / Ramenda Krzysztof 2 1:3 (11:9, 11:13, 12:14, 7:11, )
3 Ihas Jerzy / Roszkowski Adam - Balawajder Bogusław / Musur Robert 2 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)
4 Balawajder Bogusław / Musur Robert - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5, )
5 Stebel Grzegorz / Juzek Sebastian - Balawajder Bogusław / Musur Robert 2 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:6, )
6 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 2:3 (5:11, 11:4, 12:14, 18:16, 1:11)
7 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 1:3 (8:11,7:11,11:9,9:11)
8 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Buczyński Witold / Gasman Dalibor 1 2:3 (4:11, 12:10, 16:14, 1:2, Krecz)
9 Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:6 ,12:14 .11:3 ,11:4)
10 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 10:12)
12 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:8, )
13 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:2 (15:13, 11:5, 2:11, 9:11, 11:9)
14 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 0:3 (8:11, 10:12, 4:11, )
15 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:9.)
16 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:6)
17 Lewczak Krzysztof / Wyrzykowski Artur - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 9:11)
18 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:2 (10:12, 11:9, 13:11, 10:12, 11:8)
19 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
20 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:2 (11:5, 10:12, 4:11, 11:4, 11:8.)
21 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:8, )