Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Gryga
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 października 1990 r.
29
Występy
19
Zwycięstwa
10
Porażki
65.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (walkower)
2 Marciniec Grzegorz - Gryga Rafał 1 3:2 (11:9, 11:6, 10:12, 7:11, 11:5,)
3 Gryga Rafał - Rułka Filip 2 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 9:11)
4 Dytko Dawid - Gryga Rafał 2 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:5.)
4 Walarus Dariusz - Gryga Rafał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:3.)
7 Gryga Rafał - Bomba Artur 2 3:1 (9:11, 11:3,11:7, 11:8)
7 Gryga Rafał - Mielcarz Bartłomiej 2 1:3 (7:11, 11:5, 11:13, 7:11)
8 Badura Jarosław - Gryga Rafał 2 0:3 (10:12, 9:11, 4:11)
8 Boberek Adam - Gryga Rafał 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
10 Gryga Rafał - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 12:10)
10 Gryga Rafał - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:8)
11 Kozubek Filip - Gryga Rafał 2 0:3 (8:11,8:11,0:11)
11 Kurek Kamil - Gryga Rafał 2 0:3 (7:11,8:11,3:11)
12 Gryga Rafał - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
12 Gryga Rafał - Wróbel Andrzej 2 2:3 (9;11, 8:11, 11:6, 11:4, 6:11)
13 Gryga Rafał - Porembski Damian 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
13 Gryga Rafał - Banach Piotr 2 1:3 (8:11, 10:12, 13:11, 8:11)
14 Gryga Rafał - Szczęsnowicz Piotr 2 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:6)
14 Gryga Rafał - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:9)
15 Kralczyński Kornel - Gryga Rafał 2 1:3 (2:11, 11:8, 9:11, 10:12)
15 Roszkowski Adam - Gryga Rafał 2 3:1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:9)
17 Broda Jacek - Gryga Rafał 2 0:3 (9:11, 18:20, 8;11.)
17 Oślizło Krzysztof - Gryga Rafał 2 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 4:11, 4:11.)
20 Gryga Rafał - Wyrzykowski Artur 2 3:1 (11:9, 14:12, 9:11, 12:4)
20 Gryga Rafał - Suchodolski Paweł 2 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 4:11)
21 Kochańczyk Łukasz - Gryga Rafał 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
21 Pięciak Łukasz - Gryga Rafał 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
22 Banach Piotr - Gryga Rafał 2 2:3 (11:5, 3:11, 5:11, 11:7, 9:11)
22 Porembski Damian - Gryga Rafał 2 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:4, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał / Polok Paweł - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (walkower)
2 Marciniec Grzegorz / Kubin Dariusz - Wróbel Paweł / Gryga Rafał 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 9:11)
3 Gryga Rafał / Polok Paweł - Rułka Filip / Pniaczek Dominik 2 1:3 (7:11, 10:12, 11;:7, 7:11)
4 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Gryga Rafał / Roj Wojciech 2 3:1 (11:5. 11:5, 8:11, 11:7.)
7 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Gierlicki Grzegorz / Badura Jarosław - Puda Piotr / Gryga Rafał 2 1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 10:12)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
11 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 1 1:3 (11:9,5:11,8:11,8:11)
12 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
13 Gryga Rafał / Puda Piotr - Porembski Damian / Banach Piotr 2 2:3 (9:11, 1:11, 11:3, 16:14, 11:13)
14 Puda Piotr / Gryga Rafał - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
15 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Puda Piotr / Gryga Rafał 2 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 2:11)
17 Kapek Roman / Broda Jacek - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 2:3 (12:10, 3:11, 1:11, 11:3, 9:11.)
20 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Suchodolski Zbigniew / Wyrzykowski Artur 2 1:3 (2:11, 11:5, 12:14,4:11)
21 Kochańczyk Łukasz / Pięciak Łukasz - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
22 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (10:12, 5:11, 7:11)