Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Kochańczyk
AKS II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 lutego 2001 r.
34
Występy
11
Zwycięstwa
23
Porażki
32.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (16:14,11:9,11:8)
1 Szczęsnowicz Adam - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:4,11:4,11:5)
3 Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:7,11:5,11:6)
3 Stokłosa Jacek - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
4 Kochańczyk Łukasz - Rucki Patryk 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:6)
4 Kochańczyk Łukasz - Massalski Marcin 1 2:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:7, 8:11)
5 Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
5 Gasman Dalibor - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 13:11)
6 Kochańczyk Łukasz - Mrozik Sebastian 1 3:2 ( 8:11,9:11,11:9,11:6,13:11)
6 Kochańczyk Łukasz - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11 ,6:11,11:8,11:8,10:12)
7 Ramenda Krzysztof - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
7 Puda Piotr - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
8 Kochańczyk Łukasz - Ihas Jerzy 1 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 10:12)
8 Kochańczyk Łukasz - Ihas Janusz 1 1:3 (2:11, 9:11, 11:6, 12:14)
9 Kochańczyk Łukasz - Balawajder Bogusław 1 3:2 (8:11 ,11:6 ,12:10, 9:11 ,11:7)
9 Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (6:11 ,11:7, 8:11, 11:3 ,11:5)
10 Kapek Roman - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (5:11, 11:3, 12:10, 12:10)
10 Laska Tadeusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6)
11 Kochańczyk Łukasz - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
11 Kochańczyk Łukasz - Nowakowski Witold 1 0:3 (5:11, 4:11, 2:11)
12 Sobel Bartosz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:1, 11:4)
12 Rułka Filip - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
13 Friebe Janusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:5)
13 Lewczak Krzysztof - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
15 Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
15 Gierlicki Grzegorz - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
16 Balawajder Bogusław - Kochańczyk Łukasz 2 3:2 (9:11, 5:11, 17:15, 14:12, 11:8)
16 Kubin Dariusz - Kochańczyk Łukasz 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
18 Kasperski Adam - Kochańczyk Łukasz 2 3:1 (11:7,9:11,11:9,12:10)
18 Krajewski Arkadiusz - Kochańczyk Łukasz 2 0:3 (7:11,6:11,7:11)
19 Kochańczyk Łukasz - Kapek Roman 1 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 7:11)
19 Kochańczyk Łukasz - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 16:14)
21 Kochańczyk Łukasz - Gryga Rafał 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
21 Kochańczyk Łukasz - Ramenda Krzysztof 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 10:12, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:8,11:9,11:5)
3 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
4 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
7 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Kochańczyk Łukasz / Pięciak Łukasz - Ihas Janusz / Ihas Janusz 1 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
9 Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:6 ,12:14 .11:3 ,11:4)
10 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:8, 11:7,10:12, 3:11, 6:11)
11 Komandzik Rafał / Kochańczyk Łukasz - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6)
12 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:2 (8:11, 6:11, 14:12, 11:7, 11:7)
13 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:13, 11:7, 5:11, 11:2, 10:12)
15 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 13:15)
16 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:6)
18 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz 1 3:2 (11:7,2:11,7:11,11:4,12:10)
19 Pięciak Łukasz / Kochańczyk Łukasz - Broda Jacek / Kapek Roman 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:7)
21 Kochańczyk Łukasz / Pięciak Łukasz - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)