Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Kochańczyk
AKS II Mikołów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 lutego 2001 r.
26
Występy
7
Zwycięstwa
19
Porażki
26.92%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (16:14,11:9,11:8)
1 Szczęsnowicz Adam - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:4,11:4,11:5)
3 Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:7,11:5,11:6)
3 Stokłosa Jacek - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
4 Kochańczyk Łukasz - Rucki Patryk 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:6)
4 Kochańczyk Łukasz - Massalski Marcin 1 2:3 (11:7, 6:11, 6:11, 11:7, 8:11)
5 Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
5 Gasman Dalibor - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 13:11)
6 Kochańczyk Łukasz - Mrozik Sebastian 1 3:2 ( 8:11,9:11,11:9,11:6,13:11)
6 Kochańczyk Łukasz - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11 ,6:11,11:8,11:8,10:12)
7 Ramenda Krzysztof - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
7 Puda Piotr - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
8 Kochańczyk Łukasz - Ihas Jerzy 1 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 10:12)
8 Kochańczyk Łukasz - Ihas Janusz 1 1:3 (2:11, 9:11, 11:6, 12:14)
9 Kochańczyk Łukasz - Balawajder Bogusław 1 3:2 (8:11 ,11:6 ,12:10, 9:11 ,11:7)
9 Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (6:11 ,11:7, 8:11, 11:3 ,11:5)
10 Kapek Roman - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (5:11, 11:3, 12:10, 12:10)
10 Laska Tadeusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6)
11 Kochańczyk Łukasz - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
11 Kochańczyk Łukasz - Nowakowski Witold 1 0:3 (5:11, 4:11, 2:11)
12 Sobel Bartosz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:1, 11:4)
12 Rułka Filip - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
13 Friebe Janusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:5)
13 Lewczak Krzysztof - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)
15 Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
15 Gierlicki Grzegorz - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:8,11:9,11:5)
3 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
4 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
7 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Kochańczyk Łukasz / Pięciak Łukasz - Ihas Janusz / Ihas Janusz 1 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
9 Mielcarz Bartłomiej / Kochańczyk Łukasz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:6 ,12:14 .11:3 ,11:4)
10 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:8, 11:7,10:12, 3:11, 6:11)
11 Komandzik Rafał / Kochańczyk Łukasz - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6)
12 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:2 (8:11, 6:11, 14:12, 11:7, 11:7)
13 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:13, 11:7, 5:11, 11:2, 10:12)
15 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 13:15)