Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Libiszewski
LKS Lesznianka Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 września 2001 r.
28
Występy
14
Zwycięstwa
14
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Massalski Marcin - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (12:14,11:5,6:11,11:6,12:10)
1 Rucki Patryk - Libiszewski Grzegorz 1 1:3 (10:12,6:11,11:8,6:11)
2 Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
2 Libiszewski Grzegorz - Buczyński Witold 1 3:2 (9:11, 8:11, 13:11, 11:6, 11:7)
3 Mrozik Sebastian - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (11:0,9:11,9:11,11:5,11:7)
3 Jurowicz Grzegorz - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (7:11,15:13,11:3,11:6)
4 Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:5.)
4 Libiszewski Grzegorz - Polok Paweł 1 3:2 (13:11, 7:11, 11:8, 4:11, 12:10.)
5 Ihas Jerzy - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:9)
5 Ihas Janusz - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (11:8, 8:11, 3:11, 11:3, 13:11)
6 Libiszewski Grzegorz - Olencki Robert 1 3:2 (5:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:6.)
6 Libiszewski Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (4:11, 9:11, 6:11.)
7 Jabłoński Filip - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (10;12, 11:5, 11:9, 11:7,)
7 Juzek Sebastian - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (7:11, 12:14, 11:9, 11:4, 11:7, )
8 Libiszewski Grzegorz - Wróbel Jan 1 2:3 (5:11, 7:11, 13:11, 11:8, 10:12.)
8 Libiszewski Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 3:1 (11:9, 9:11, 13:11, 11.:7)
10 Libiszewski Grzegorz - Lewczak Krzysztof 1 2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 3:11, 5:11)
10 Libiszewski Grzegorz - Friebe Janusz 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:3, 8:11)
11 Kochańczyk Łukasz - Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
11 Komandzik Rafał - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:9)
12 Libiszewski Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
12 Libiszewski Grzegorz - Gierlicki Grzegorz 1 3:2 (16:14, 8:11, 11:9, 9:11, 11:8)
13 Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman 1 3:1 (13:11 9:11 11:7 11:6)
13 Libiszewski Grzegorz - Laska Tadeusz 1 3:1 (11:7 8:11 12:10 11:6)
14 Balawajder Bogusław - Libiszewski Grzegorz 1 1:3 (11:5, 8:11, 7:11, 7:11, )
14 Marciniec Grzegorz - Libiszewski Grzegorz 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 4:11, 4:11, )
15 Kobza Wojciech - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:8)
15 Sobel Bartosz - Libiszewski Grzegorz 1 3:2 (9:11, 13:11, 6:11, 11:4, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Libiszewski Grzegorz / Walarus Dariusz 2 0:3 (7:11,7:11,8:11)
2 Nowakowski Witold / Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor / Buczyński Witold 1 1:3 (11:13, 11:6, 14:16, 5:11)
3 Jurowicz Grzegorz / Pełka Jerzy - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11,11:7,6:116:11)
4 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Gryga Rafał / Roj Wojciech 2 3:1 (11:5. 11:5, 8:11, 11:7.)
5 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 7:11)
6 Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid - Olencki Robert / Wąsik Michał 2 2:3 (14;12, 9:11, 11:9, 6:11, 10:12.)
7 Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (3:11, 3:11, 12:14, )
8 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 4:11.)
10 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:6)
11 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
12 Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid - Kowalczyk Mateusz / Badura Jarosław 1 2:3 (11:8, 11:13, 8:11, 11:9, 4:11)
13 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:7 8:11 10:12 11:13)
14 Musur Robert / Kubin Dariusz - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 3:11, )
15 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)