Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Mrozik
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 lutego 1968 r.
6
Występy
2
Zwycięstwa
4
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozik Zbigniew - Wrzód Jerzy 2 3:2 (13:11, 9:11, 11:5, 9:11, 11:3)
1 Mrozik Zbigniew - Musur Robert 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:5, 8:11, 12:14)
5 Mrozik Zbigniew - Suchodolski Paweł 2 2:3 (11:6, 12:10, 10:12, 11:13, 9:11)
5 Mrozik Zbigniew - Wyrzykowski Artur 2 1:3 (11:3, 9:11, 10:12, 8:11)
6 Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Zbigniew 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:9)
6 Bomba Artur - Mrozik Zbigniew 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Balawajder Bogusław / Musur Robert 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
2 Gajewski Adam / Krutak Michał - Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy 2 1:3 (4:11, 8:11, 12:10. 5:11)
3 Mrozik Sebastian / Mrozik Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 2:3 (12:14,9:11,11:9,11:8,9:11)
5 Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
6 Bomba Artur / Komandzik Rafał - Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew 2 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
9 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:8)