Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jerzy
Pełka
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 stycznia 1969 r.
27
Występy
19
Zwycięstwa
8
Porażki
70.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Gajewski Adam - Pełka Jerzy 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
2 Krutak Michał - Pełka Jerzy 2 1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 5:11)
3 Pełka Jerzy - Walarus Dariusz 2 0:3 (11:13,7:11,8:11)
3 Pełka Jerzy - Dytko Dawid 2 1:3 (8:11,6:11,11:8,7:11)
1 Pełka Jerzy - Musur Robert 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
1 Pełka Jerzy - Wrzód Jerzy 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:2)
5 Pełka Jerzy - Wyrzykowski Artur 2 3:0 (11:8, 11:7, 13:11)
5 Pełka Jerzy - Suchodolski Paweł 2 3:2 (11:4, 11:5, 9:11, 8:11, 11:4)
6 Bomba Artur - Pełka Jerzy 2 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 8:11, 12:10)
6 Mielcarz Bartłomiej - Pełka Jerzy 2 1:3 (8:11, 6:11, 11:3, 7:11)
7 Pełka Jerzy - Badura Jarosław 2 0:3 (8:11, 5:11, 5:11)
8 Oślizło Krzysztof - Pełka Jerzy 2 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:5, 11:13.)
8 Gawałkiewicz Ireneusz - Pełka Jerzy 2 3:2 (6:11, 15:13, 5:11, 11:8, 11:9.)
10 Roszkowski Adam - Pełka Jerzy 2 2:3 (11:9, 6:11, 11:7, 4:11, 9:11)
10 Kralczyński Kornel - Pełka Jerzy 2 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:9)
9 Pełka Jerzy - Puda Piotr 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
9 Pełka Jerzy - Polok Paweł 2 3:2 (9:11, 13:15, 11:9, 12:10, 11:8)
11 Pełka Jerzy - Szczęsnowicz Piotr 2 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:5)
11 Pełka Jerzy - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:7)
13 Pełka Jerzy - Tomiczek Jakub 2 1:3 (11;6, 4;11, 7;11, 11;13)
13 Pełka Jerzy - Madej Bogusław 2 3:2 (5;11, 7;11, 11;5, 11;6, 11;9)
14 Kurek Kamil - Pełka Jerzy 2 0:3 (7:11,9:11,9:11)
14 Machej Marzena - Pełka Jerzy 2 0:3 (2:11,5:11,3:11)
12 Banach Piotr - Pełka Jerzy 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 8:11)
12 Porembski Damian - Pełka Jerzy 2 0:3 (12:14, 6:11, 4:11)
15 Pełka Jerzy - Siódmok Zbigniew 2 1:3 (7;11, 7;11, 11;8, 12;14)
15 Pełka Jerzy - Kuc Andrzej 2 3:2 (11;5, 8;11, 9;11, 11;9, 11;5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Balawajder Bogusław / Musur Robert 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
2 Gajewski Adam / Krutak Michał - Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy 2 1:3 (4:11, 8:11, 12:10. 5:11)
3 Jurowicz Grzegorz / Pełka Jerzy - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11,11:7,6:116:11)
5 Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
6 Bomba Artur / Komandzik Rafał - Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew 2 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
7 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Badura Jarosław / Kowalczyk Mateusz 2 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:9)
8 Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz - Pełka Jerzy / Smakowski Marcin 2 0:3 (7:11, 2:11, 10:12.)
9 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:8)
10 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr 2 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
11 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:3, 11:3)
12 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy 2 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 4:11)
13 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:1 (7;11, 12;10, 11;4, 13;11)
14 Kozubek Filip / Kurek Kamil - Smakowski Marcin / Pełka Jerzy 2 3:2 (11:9.11:7,7:11,9:11,11:8)
15 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew 2 0:3 (7;11, 7;11, 10;12)