Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mariusz
Uniszewski
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 lipca 1994 r.
26
Występy
14
Zwycięstwa
12
Porażki
53.85%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ihas Jerzy - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:3)
1 Ihas Janusz - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5)
2 Uniszewski Mariusz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
2 Uniszewski Mariusz - Olencki Robert 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
3 Juzek Sebastian - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:8, )
3 Jabłoński Filip - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 11:6, )
5 Massalski Marcin - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (9:11,6:11,6:11)
5 Rucki Patryk - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (7:11,4:11,13:15)
6 Uniszewski Mariusz - Gasman Dalibor 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
6 Uniszewski Mariusz - Kuc Andrzej 1 3:2 (11:8, 4:11, 5:11, 11:8, 14:12)
7 Mrozik Sebastian - Uniszewski Mariusz 1 3:2 (5:11, 11:8, 8:11, 11:8, 15:13)
7 Jurowicz Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7)
8 Uniszewski Mariusz - Ramenda Krzysztof 1 2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:9, 8:11)
8 Uniszewski Mariusz - Puda Piotr 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:1, 11:4)
9 Uniszewski Mariusz - Laska Tadeusz 1 3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:5, 11:4)
9 Uniszewski Mariusz - Kapek Roman 1 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9)
10 Marciniec Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 1:3 (10:12, 5:11, 11:5, 2:11)
10 Balawajder Bogusław - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 12:10)
11 Uniszewski Mariusz - Rułka Filip 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
11 Uniszewski Mariusz - Sobel Bartosz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
12 Libiszewski Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
12 Nowakowski Witold - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
14 Uniszewski Mariusz - Lewczak Krzysztof 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 12:10)
14 Uniszewski Mariusz - Friebe Janusz 1 3:2 (11:8, 4:11, 14:12, 9:11, 13:11)
15 Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
15 Uniszewski Mariusz - Komandzik Rafał 1 3:1 (9:11, 11:9, 14:12, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 0:3 (9:11, 7:11, 10:12)
2 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert 1 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9)
3 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (13:11, 11:5, 12:10, )
5 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Uniszewski Mariusz / Boberek Adam 1 2:3 (6:11,12:10,8:11,11:9,10:12)
6 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Gasman Dalibor / Stós Michał 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
7 Jurowicz Grzegorz / Mrozik Sebastian - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 0:3 (9:11, 10:12, 10:12)
8 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Ramenda Krzysztof / Mazur Paweł 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
9 Uniszewski Mariusz / Kowalczyk Mateusz - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
10 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 10:12)
11 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Sobel Bartosz / Krutak Michał 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:4)
12 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:2 (12:10, 11:7, 12:14, 9:11, 11:9)
14 Uniszewski Mariusz / Kowalczyk Mateusz - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:7)
15 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 13:15)