Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dalibor
Gasman
KS Bojanów
Narodowość:  Czechy
Data urodzenia:  14 stycznia 1967 r.
40
Występy
32
Zwycięstwa
8
Porażki
80%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor - Kobza Wojciech 1 3:1 (13:11, 11:4, 4:11, 12:10)
1 Gasman Dalibor - Rułka Filip 1 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:7)
2 Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
2 Nowakowski Witold - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
4 Lewczak Krzysztof - Gasman Dalibor 1 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 9:11)
4 Friebe Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 9:11)
5 Gasman Dalibor - Komandzik Rafał 1 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 11:3)
5 Gasman Dalibor - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 13:11)
6 Uniszewski Mariusz - Gasman Dalibor 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
6 Badura Jarosław - Gasman Dalibor 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11)
7 Gasman Dalibor - Kapek Roman 1 3:1 (9:11, 12:10, 15:13, 11:9)
7 Gasman Dalibor - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
8 Marciniec Grzegorz - Gasman Dalibor 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 9:11)
8 Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11)
9 Ihas Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:5, 13:11, 12:14, 4:11, 6:11)
9 Ihas Jerzy - Gasman Dalibor 1 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
10 Ramenda Krzysztof - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
10 Puda Piotr - Gasman Dalibor 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 2:11)
11 Gasman Dalibor - Juzek Sebastian 1 3:1 (15:13, 14:16, 11:7, 11:6)
11 Gasman Dalibor - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 7:11)
12 Szczęsnowicz Adam - Gasman Dalibor 1 0:3 (8/11,6/11,9/11)
12 Olencki Robert - Gasman Dalibor 1 0:3 (5/11,5/11,0/11)
13 Gasman Dalibor - Massalski Marcin 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
13 Gasman Dalibor - Rucki Patryk 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:5)
14 Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9,11:7,10:12, 11:7)
14 Wróbel Jan - Gasman Dalibor 1 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 11:13, 11:8)
15 Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
15 Mrozik Sebastian - Gasman Dalibor 1 3:2 (11;3, 6;11, 11;7, 5;11, 11;3)
16 Gasman Dalibor - Dytko Dawid 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11)
16 Gasman Dalibor - Walarus Dariusz 1 3:1 (12:14, 11:9, 11:7, 11:5 )
22 Kobza Wojciech - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:8, 4:11)
22 Sobel Bartosz - Gasman Dalibor 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
18 Gasman Dalibor - Jurowicz Grzegorz 1 3:1 (17:15, 13:15, 11:4, 11:4)
18 Gasman Dalibor - Mrozik Sebastian 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:2)
19 Gasman Dalibor - Ihas Janusz 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:4)
19 Gasman Dalibor - Ihas Jerzy 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
20 Gasman Dalibor - Kuś Aleksander 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:3)
20 Gasman Dalibor - Budzyński Henryk 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:2)
21 Gasman Dalibor - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:6)
21 Gasman Dalibor - Badura Jarosław 1 3:0 (9:11, 11:6, 11:5, 14:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor / Buczyński Witold - Kobza Wojciech / Rułka Filip 1 2:3 (11:8, 10:12, 12:14, 11:7, 8:11)
2 Nowakowski Witold / Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor / Buczyński Witold 1 1:3 (11:13, 11:6, 14:16, 5:11)
4 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Gasman Dalibor / Stós Michał 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
7 Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
8 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Buczyński Witold / Gasman Dalibor 1 2:3 (4:11, 12:10, 16:14, 1:2, Krecz)
9 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (7:11, 11:7, 15:13, 11:8)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
11 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
12 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Siódmok Zbigniew / Gasman Dalibor 1 3:1 (12/14,11/7,11/8,11/5)
13 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
14 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
15 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)
16 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
18 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 3:2 (11:7, 11:13, 12:10, 6:11, 11:5)
19 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Ihas Jerzy / Roszkowski Adam 1 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:8)
20 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:3, 11:4)
21 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
22 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11)