Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dalibor
Gasman
KS Bojanów
Narodowość:  Czechy
Data urodzenia:  14 stycznia 1967 r.
30
Występy
22
Zwycięstwa
8
Porażki
73.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor - Kobza Wojciech 1 3:1 (13:11, 11:4, 4:11, 12:10)
1 Gasman Dalibor - Rułka Filip 1 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:7)
2 Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
2 Nowakowski Witold - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
4 Lewczak Krzysztof - Gasman Dalibor 1 1:3 (11:6, 3:11, 5:11, 9:11)
4 Friebe Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:6, 3:11, 10:12, 11:9, 9:11)
5 Gasman Dalibor - Komandzik Rafał 1 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 11:3)
5 Gasman Dalibor - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 13:11)
6 Uniszewski Mariusz - Gasman Dalibor 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
6 Badura Jarosław - Gasman Dalibor 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 9:11)
7 Gasman Dalibor - Kapek Roman 1 3:1 (9:11, 12:10, 15:13, 11:9)
7 Gasman Dalibor - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
8 Marciniec Grzegorz - Gasman Dalibor 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 9:11)
8 Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 7:11)
9 Ihas Janusz - Gasman Dalibor 1 2:3 (11:5, 13:11, 12:14, 4:11, 6:11)
9 Ihas Jerzy - Gasman Dalibor 1 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
10 Ramenda Krzysztof - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
10 Puda Piotr - Gasman Dalibor 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 2:11)
11 Gasman Dalibor - Juzek Sebastian 1 3:1 (15:13, 14:16, 11:7, 11:6)
11 Gasman Dalibor - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 7:11)
12 Szczęsnowicz Adam - Gasman Dalibor 1 0:3 (8/11,6/11,9/11)
12 Olencki Robert - Gasman Dalibor 1 0:3 (5/11,5/11,0/11)
13 Gasman Dalibor - Massalski Marcin 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
13 Gasman Dalibor - Rucki Patryk 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:5)
14 Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9,11:7,10:12, 11:7)
14 Wróbel Jan - Gasman Dalibor 1 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 11:13, 11:8)
15 Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
15 Mrozik Sebastian - Gasman Dalibor 1 3:2 (11;3, 6;11, 11;7, 5;11, 11;3)
16 Gasman Dalibor - Dytko Dawid 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11)
16 Gasman Dalibor - Walarus Dariusz 1 3:1 (12:14, 11:9, 11:7, 11:5 )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gasman Dalibor / Buczyński Witold - Kobza Wojciech / Rułka Filip 1 2:3 (11:8, 10:12, 12:14, 11:7, 8:11)
2 Nowakowski Witold / Libiszewski Grzegorz - Gasman Dalibor / Buczyński Witold 1 1:3 (11:13, 11:6, 14:16, 5:11)
4 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
6 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Gasman Dalibor / Stós Michał 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
7 Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
8 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Buczyński Witold / Gasman Dalibor 1 2:3 (4:11, 12:10, 16:14, 1:2, Krecz)
9 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (7:11, 11:7, 15:13, 11:8)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
11 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
12 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Siódmok Zbigniew / Gasman Dalibor 1 3:1 (12/14,11/7,11/8,11/5)
13 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
14 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
15 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)
16 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)