Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-10-07
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
LKS Wilki II Wilcza UKS Quo Vadis II Zabrze 5:5 Szczegóły
SG: Zbigniew Menżyk
2019-10-10
g. 18:00

3SLA 1
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-14
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Chełm Masters 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-07
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 1
OS Słowian Katowice UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKS Quo Vadis II Zabrze UKS Wolej II Ruda Śląska 5:5 Szczegóły
SG:
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKTS Sokół Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 7:3 Szczegóły
SG:
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
Chełm Masters OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
SG:
2019-10-21
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 2
UKTS Sokół II Orzesze LKS Wilki II Wilcza 10:0 Szczegóły
SG:
2019-10-30
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Quo Vadis II Zabrze 2:8 Szczegóły
SG:
2019-10-28
g. 17:30

3SLA 3
OS Słowian Katowice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
SG:
2019-11-05
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 3
LKS Wilki II Wilcza Chełm Masters 3:7 Szczegóły
SG:
2019-10-31
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 3
UKS Wolej II Ruda Śląska UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
SG:
2019-11-08
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 4
UKS Quo Vadis II Zabrze OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
SG:
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
UKTS Sokół Orzesze LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG:
2019-11-07
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 4
Chełm Masters UKS Wolej II Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
SG:
2019-11-06
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 4
UKTS Sokół II Orzesze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG:
2019-11-20
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 5
UKTS Sokół II Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 5:5 Szczegóły
SG:
2019-12-19
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 5
Chełm Masters UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-21
g. 17:30

3SLA 5
OS Słowian Katowice UKS Wolej II Ruda Śląska 4:6 Szczegóły
SG:
2019-11-19
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 5
LKS Wilki II Wilcza MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 6:4 Szczegóły
SG:
2019-12-06
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 6
UKS Quo Vadis II Zabrze Chełm Masters 7:3 Szczegóły
SG:
2019-12-04
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 6
UKTS Sokół Orzesze UKTS Sokół II Orzesze 3:7 Szczegóły
SG:
2019-12-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 6
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka OS Słowian Katowice 6:4 Szczegóły
SG:
2019-12-05
g. 19:00

3SLA 6
UKS Wolej II Ruda Śląska LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
SG:
2019-12-18
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKTS Sokół Orzesze UKS Quo Vadis II Zabrze 8:2 Szczegóły
SG:
2019-12-14
g. 15:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKTS Sokół II Orzesze Chełm Masters 9:1 Szczegóły
SG:
2019-12-17
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 7
LKS Wilki II Wilcza OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
SG:
2019-12-19
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 7
UKS Wolej II Ruda Śląska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9:1 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 8
UKTS Sokół II Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-02-05
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
SG:
2020-02-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 8
LKS Wilki II Wilcza UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2020-02-06
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 8
Chełm Masters UKS Quo Vadis II Zabrze 3:7 Szczegóły
SG:
2020-02-12
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 9
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKTS Sokół II Orzesze 1:9 Szczegóły
SG:
2020-02-27
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 9
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół Orzesze 1:9 Szczegóły
SG:
2020-02-13
g. 19:00

3SLA 9
UKS Wolej II Ruda Śląska Chełm Masters 8:2 Szczegóły
SG:
2020-02-10
g. 17:30

3SLA 9
OS Słowian Katowice UKS Quo Vadis II Zabrze 1:9 Szczegóły
SG:
2020-03-31
g. 18:00

3SLA 10
LKS Wilki II Wilcza UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2020-02-26
g. 19:00

3SLA 10
UKTS Sokół Orzesze Chełm Masters -:- Szczegóły
SG:
2020-02-27
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 10
UKS Wolej II Ruda Śląska OS Słowian Katowice 9:1 Szczegóły
SG:
2020-02-28
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 10
UKS Quo Vadis II Zabrze MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8:2 Szczegóły
SG:
2020-03-05
g. 18:30
W: pozytywna

3SLA 11
Chełm Masters UKTS Sokół II Orzesze 2:8 Szczegóły
SG:
2020-03-04
g. 19:00
W: pozytywna

3SLA 11
UKTS Sokół Orzesze OS Słowian Katowice 10:0 Szczegóły
SG:
2020-03-04
g. 18:00
W: pozytywna

3SLA 11
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka UKS Wolej II Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
SG:
2020-03-06
g. 17:30
W: pozytywna

3SLA 11
UKS Quo Vadis II Zabrze LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
SG:
2020-03-18
g. 19:00

3SLA 12
UKTS Sokół II Orzesze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2020-03-19
g. 19:00

3SLA 12
UKS Wolej II Ruda Śląska UKS Quo Vadis II Zabrze -:- Szczegóły
SG:
2020-03-16
g. 17:30

3SLA 12
OS Słowian Katowice Chełm Masters -:- Szczegóły
SG:
2020-03-18
g. 18:00

3SLA 12
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-03-25
g. 19:00

3SLA 13
UKTS Sokół II Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-03-27
g. 17:30

3SLA 13
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2020-03-26
g. 18:30

3SLA 13
Chełm Masters MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
SG:
2020-03-23
g. 17:30

3SLA 13
OS Słowian Katowice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-04-10
g. 17:30

3SLA 14
UKS Quo Vadis II Zabrze UKTS Sokół II Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2020-04-08
g. 19:00

3SLA 14
UKTS Sokół Orzesze UKS Wolej II Ruda Śląska -:- Szczegóły
SG:
2020-04-09
g. 18:30

3SLA 14
Chełm Masters LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2020-04-06
g. 17:30

3SLA 14
OS Słowian Katowice MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka -:- Szczegóły
SG: