Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mirosław Borowczak
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
32 28 4 88% 28:4
2. Michał Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
27 27 0 100% 27:0
3. Michał Klejnot
(UKTS Sokół II Orzesze)
27 25 2 93% 25:2
4. Maciej Krawczyk
(UKTS Sokół Orzesze)
30 25 5 83% 25:5
5. Jerzy Pełka
(UKTS Sokół II Orzesze)
21 21 0 100% 21:0
6. Marek Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
27 19 8 70% 19:8
7. Damian Dworski
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
29 19 10 66% 19:10
8. Zbigniew Mrozik
(UKTS Sokół II Orzesze)
22 17 5 77% 17:5
9. Marcin Klama
(UKTS Sokół Orzesze)
21 16 5 76% 16:5
10. Tadeusz Budzyn
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
32 15 17 47% 15:17
11. Piotr Grabowski
(UKTS Sokół Orzesze)
15 14 1 93% 14:1
12. Grażyna Wolny
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
27 14 13 52% 14:13
13. Adam Jochymczyk
(Chełm Masters)
21 11 10 52% 11:10
14. Marcin Goldyka
(UKTS Sokół Orzesze)
12 10 2 83% 10:2
15. Krzysztof Kruszyński
(Chełm Masters)
15 10 5 67% 10:5
16. Krzysztof Piontek
(LKS Wilki II Wilcza)
25 10 15 40% 10:15
17. Zbigniew Menżyk
(LKS Wilki II Wilcza)
25 9 16 36% 9:16
18. Jacek Klimek
(Chełm Masters)
25 9 16 36% 9:16
19. Paweł Falkus
(UKTS Sokół Orzesze)
9 8 1 89% 8:1
20. Adam Seredyński
(OS Słowian Katowice)
33 8 25 24% 8:25
21. Przemysław Piątek
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 7 6 54% 7:6
22. Sebastian Gdak
(Chełm Masters)
17 7 10 41% 7:10
23. Andrzej Grochla
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
26 7 19 27% 7:19
24. Julian Staroń
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
16 6 10 38% 6:10
25. Tadeusz Siwicki
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
21 6 15 29% 6:15
26. Janusz Wendlocha
(UKTS Sokół II Orzesze)
7 5 2 71% 5:2
27. Jan Koźniewski
(OS Słowian Katowice)
30 5 25 17% 5:25
28. Grzegorz Wichowski
(LKS Wilki II Wilcza)
3 3 0 100% 3:0
29. Dawid Szatkowski
(UKTS Sokół Orzesze)
3 3 0 100% 3:0
30. Kazimierz Magiera
(OS Słowian Katowice)
33 3 30 9% 3:30
31. Kordian Banisz
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
6 2 4 33% 2:4
32. Dariusz Królikowski
(LKS Wilki II Wilcza)
29 2 27 7% 2:27
33. Edward Wojciechowski
(UKS Quo Vadis II Zabrze)
1 1 0 100% 1:0
34. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
2 1 1 50% 1:1
35. Marcin Drozdowski
(LKS Wilki II Wilcza)
3 1 2 33% 1:2
36. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
3 1 2 33% 1:2
37. Tobiasz Maniura
(OS Słowian Katowice)
3 1 2 33% 1:2
38. Piotr Stolarek
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
3 1 2 33% 1:2
39. Zdzisław Sołtys
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
22 1 21 5% 1:21
40. Leszek Kałuża
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
1 0 1 0% 0:1
41. Zdzisław Śliwok
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
1 0 1 0% 0:1
42. Rafał Smulski
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
2 0 2 0% 0:2
43. Akradiusz Losza
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
2 0 2 0% 0:2
44. Piotr Musioł
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
5 0 5 0% 0:5
45. Mirosław Chmiel
(UKS Wolej II Ruda Śląska)
6 0 6 0% 0:6
46. Maciej Jagoda
(Chełm Masters)
6 0 6 0% 0:6
47. Tomasz Jaronicki
(Chełm Masters)
6 0 6 0% 0:6
48. Dariusz Kurpanik
(MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka)
11 0 11 0% 0:11