Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
GKS Gwarek II Ornotnowice
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ornontowice. Ul. Zwycięstwa 7c
Telefon:
696 232 652
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Orłowski Henryk
696 232 652
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00722 Grzegorz Kania Polska 26.09.1975 22 8 22:8
00727 Bolesław Maszka Polska 12.11.1977 10 21 10:21
00731 Marek Pojda Polska 25.08.1963 9 12 9:12
00729 Adam Piwko Polska 06.07.1969 8 16 8:16
01239 Marek Spendel Polska 24.01.1976 5 6 5:6
00719 Tomasz Bachul Polska 22.08.1974 4 6 4:6
00723 Daniel Kiszka Polska 19.01.1964 0 1 0:1
00720 Tomasz Bańczyk Polska 08.09.1982 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-06
g. 18:00
5
1
GKS Gwarek II Ornotnowice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-10-21
g. 18:00
14
3
LKS Strażak II Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 8:2 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
18
4
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
22
5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornotnowice 9:1 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
26
6
GKS Gwarek II Ornotnowice KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2021-12-09
g. 17:30
33
7
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornotnowice 7:3 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
39
8
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
44
9
LKS Strażak III Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 1:9 Szczegóły
2022-01-26
g. 18:00
4
10
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
8
11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 8:2 Szczegóły
2022-03-02
g. 18:00
13
12
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornotnowice 0:10 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
19
13
GKS Gwarek II Ornotnowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
2022-03-17
g. 17:30
22
14
MUKS II Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 6:4 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
30
15
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
2022-04-20
g. 18:00
40
17
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
2022-04-28
g. 17:30
42
18
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 10:0 Szczegóły