Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bolesław
Maszka
GKS Gwarek II Ornotnowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 listopada 1977 r.
31
Występy
10
Zwycięstwa
21
Porażki
32.26%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maszka Bolesław - Ścigany Dariusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
1 Maszka Bolesław - Jendrusz Kamil 2 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 2:11, 6:11)
3 Stanisławska Sandra - Maszka Bolesław 2 3:2 (11-9, 6-11, 11-3, 3-11, 11-5)
3 Noglik Łukasz - Maszka Bolesław 2 3:0 (11-6, 11-7, 13-11)
4 Maszka Bolesław - Stokłosa Czesław 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:9, 11:8, 7:11)
5 Szymik Robert - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:3; 11:2; 11:3)
5 Dębiński Andrzej - Maszka Bolesław 1 3:2 (11:7; 8:11; 8:11; 11:8; 11:2)
9 Kuchta Marcin - Maszka Bolesław 1 3:1 (11-8, 9-11, 11-7, 11-6)
9 Szczyrba Wojciech - Maszka Bolesław 1 2:3 (14-12, 11-9, 12-14, 2-11, 5-11)
6 Maszka Bolesław - Stós Michał 1 2:3 (5:11, 11:9, 5:11, 11:8, 4:11)
6 Maszka Bolesław - Siódmok Zbigniew 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
7 Piontek Krzysztof - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:4)
7 Menżyk Zbigniew - Maszka Bolesław 1 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 8:11, 11:2)
8 Maszka Bolesław - Budzyn Tadeusz 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
8 Maszka Bolesław - Kurpanik Dariusz 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:4)
10 Maszka Bolesław - Burszka Michał 1 3:1 (11:3, 11:9, 5:11, 11:8)
10 Maszka Bolesław - Noglik Łukasz 1 2:3 (11:13, 11:9, 11:5, 12:14, 7:11)
11 Gatner Patryk - Maszka Bolesław 1 0:3 (6:11, 9:11, 11:13)
11 Skrzypczyk Jakub - Maszka Bolesław 1 3:0 (11:2, 11:8, 13:11)
12 Stós Michał - Maszka Bolesław 1 0:3 (walkower)
12 Pientka Rafał - Maszka Bolesław 1 0:3 (walkower)
13 Maszka Bolesław - Dębiński Andrzej 2 0:3 (4:11, 7:11, 13:15)
13 Maszka Bolesław - Szymik Robert 2 0:3 (5:11, 3:11, 9:11)
14 Wendlocha Janusz - Maszka Bolesław 1 1:3 (4:11,10:12,4:11,9:11)
14 Szatny Łukasz - Maszka Bolesław 1 3:2 (11:13,8:11,11:5,11:3,11:8)
15 Maszka Bolesław - Rząsa Adrian 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
15 Maszka Bolesław - Kuchta Marcin 2 3:2 (5:11, 10:12, 11:8, 11:6, 11:4)
17 Maszka Bolesław - Menżyk Zbigniew 1 3:2 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 11:8)
17 Maszka Bolesław - Zydek Dariusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 12:14)
18 Stokłosa Czesław - Maszka Bolesław 1 3:0 (12-10,11-7,11-7)
18 Goldyka Marcin - Maszka Bolesław 1 3:2 (6:11,11:9,5:11,11:9,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Gatner Patryk / Jendrusz Kamil 2 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:6)
3 Stanisławska Sandra / Noglik Łukasz - Pojda Marek / Maszka Bolesław 2 3:0 (11-8, 11-9, 11-3)
4 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Stokłosa Przemysław / Szum Przemysław 1 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
5 Szymik Robert / Grab Krzysztof - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 2 3:0 (11:8; 12:10; 11:4)
6 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Czernik Mariusz / Siódmok Zbigniew 2 1:3 (11:5, 3:11, 4:11, 3:11)
7 Wymysło Janusz / Humeniuk Łukasz - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:5)
8 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Budzyn Tadeusz / Wendlocha Janusz 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:8)
9 Kuchta Marcin / Szczyrba Wojciech - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 0:3 (10-12, 12-14, 11-13)
10 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Burszka Michał / Ogaza Dawid 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
11 Gatner Patryk / Ścigany Dariusz - Kania Grzegorz / Maszka Bolesław 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
12 Stós Michał / Farana Krzysztof - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 0:3 (walkower)
13 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Szymik Robert / Mysz Paweł 1 0:3 (8:11, 4:11, 9:11)
14 Piątek Przemysław / Królikowski Dariusz - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 2 2:3 (10:12,8:11,11:9,11:9,2:11)
15 Kania Grzegorz / Maszka Bolesław - Lechowski Tadeusz / Budziński Marian 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:6, 11:9)
17 Maszka Bolesław / Kania Grzegorz - Menżyk Zbigniew / Drozdowski Marcin 2 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:9)
18 Stokłosa Czesław / Klein Andrzej - Maszka Bolesław / Kania Grzegorz 1 3:1 (11:5,11:4,8:11,11:7)