Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Wilki II Wilcza
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wilcza, Pilchowice, ul. Karola Miarki 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Telefon:
515 286 570
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Wilcza, Pilchowice, ul. Karola Miarki 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Stawiarz
515 286 570
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03924 Krzysztof Piontek Polska 10.04.1972 14 15 14:15
03921 Zbigniew Menżyk Polska 13.03.1965 12 19 12:19
03916 Łukasz Humeniuk Polska 14.04.1985 8 14 8:14
03928 Dariusz Zydek Polska 26.03.1992 7 7 7:7
03923 Bogumił Pietrzak Polska 03.07.1978 4 1 4:1
03917 Kamil Kowalski Polska 20.09.1990 4 0 4:0
03915 Marcin Drozdowski Polska 06.02.1972 2 11 2:11
03927 Janusz Wymysło Polska 07.07.1977 1 8 1:8
03922 Marek Mikołajczak Polska 26.02.1991 0 0 0:0
03914 Roman Wymysło Polska 24.05.1972 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
2
1
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
2021-10-28
g. 17:30
6
2
LKS Wilki II Wilcza KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2021-11-04
g. 17:30
20
4
MUKS II Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 1:9 Szczegóły
2021-11-18
g. 17:30
24
5
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak III Mikołów 4:6 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:30
29
6
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2021-12-09
g. 17:30
33
7
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornotnowice 7:3 Szczegóły
2021-12-21
g. 18:00
38
8
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
2021-11-25
g. 17:30
42
9
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2022-01-27
g. 17:30
5
10
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2022-02-17
g. 17:30
7
11
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 1:9 Szczegóły
2022-03-03
g. 17:30
14
12
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
18
13
KS II Bojanów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2022-03-17
g. 17:30
23
14
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
2022-03-31
g. 17:30
29
15
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Czerwionka 5:5 Szczegóły
2022-04-04
g. 18:00
32
16
LKS Strażak III Mikołów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
2022-04-20
g. 18:00
40
17
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły