Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Czerwionka
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czerwionka, ul. 3 Maja 42
Telefon:
533 607 062
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Smołka
881 635 177
Osoba odpowiedzialna:
Stokłosa Przemysław
533 607 062
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08781 Andrzej Klein Polska 21.02.1966 23 8 23:8
08786 Czesław Stokłosa Polska 22.07.1956 17 13 17:13
08780 Marcin Goldyka Polska 09.11.1983 16 13 16:13
08787 Przemysław Stokłosa Polska 16.06.1991 16 16 16:16
08788 Przemysław Szum Polska 22.07.1986 1 3 1:3
08790 Grzegorz Włoczko Polska 19.03.1970 0 1 0:1
08782 Wojciech Kloc Polska 14.06.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 17:30
3
1
MUKS Czerwionka MUKS II Czerwionka 9:1 Szczegóły
2021-10-11
g. 18:00
8
2
LKS Strażak III Mikołów MUKS Czerwionka 0:10 Szczegóły
2021-10-15
g. 17:30
13
3
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
18
4
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2021-11-16
g. 17:30
23
5
MUKS Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
32
7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2021-12-16
g. 17:30
36
8
MUKS Czerwionka KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2021-11-25
g. 17:30
42
9
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2022-01-27
g. 17:30
5
10
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 7:3 Szczegóły
2022-02-24
g. 18:00
15
12
LKS Strażak II Mikołów MUKS Czerwionka 4:6 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
17
13
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:00
24
14
KS II Bojanów MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2022-03-31
g. 17:30
28
15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2022-04-07
g. 17:30
33
16
MUKS II Czerwionka MUKS Czerwionka 4:6 Szczegóły
2022-04-12
g. 17:30
39
17
MUKS Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 7:3 Szczegóły
2022-04-28
g. 17:30
42
18
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 10:0 Szczegóły