Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AKS II Mikołów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
hala MOSiR Mikołów, Bandurskiego 1a
Telefon:
513-411-743
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
hala MOSiR Mikołów, Bandurskiego 1a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:
Sabina Wyrobek
513-411-743
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07979 Dariusz Ścigany Polska 26.01.1993 25 4 25:4
07978 Jakub Skrzypczyk Polska 30.04.2002 16 1 16:1
07972 Patryk Gatner Polska 20.11.1999 12 15 12:15
07976 Julien Secher Polska 10.04.1978 12 6 12:6
07974 Rafał Komandzik Polska 22.04.1999 9 1 9:1
07962 Kamil Jendrusz Polska 28.04.2008 8 16 8:16
11144 David Faron Polska 05.10.1985 2 1 2:1
07969 Artur Bomba Polska 24.09.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-06
g. 18:00
5
1
GKS Gwarek II Ornotnowice AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-10-12
g. 18:00
9
2
AKS II Mikołów LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
2021-10-15
g. 17:30
13
3
MUKS Czerwionka AKS II Mikołów 3:7 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
17
4
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2021-11-15
g. 18:00
21
5
KS II Bojanów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:30
29
6
AKS II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2021-12-09
g. 17:30
34
7
MUKS II Czerwionka AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:30
40
8
AKS II Mikołów LKS Strażak III Mikołów 9:1 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
3
10
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów 1:9 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:30
8
11
AKS II Mikołów GKS Gwarek II Ornotnowice 8:2 Szczegóły
2022-03-03
g. 17:30
14
12
LKS Wilki II Wilcza AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
17
13
AKS II Mikołów MUKS Czerwionka 6:4 Szczegóły
2022-03-16
g. 16:30
25
14
LKS Strażak II Mikołów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
35
16
AKS II Mikołów KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
37
17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:30
44
18
AKS II Mikołów MUKS II Czerwionka 8:2 Szczegóły