Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KS II Bojanów
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bojanów, ul. Borucka 6 (Dom Kultury w Bojanowie)
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kuc Andrzej
606 891 603
Osoba odpowiedzialna:
Wycisk Rafał
601 680 355
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Joola Flash
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05717 Michał Stós Polska 15.06.1990 24 6 24:6
05705 Krzysztof Farana Polska 03.10.1971 20 10 20:10
05704 Mariusz Czernik Polska 03.10.1972 15 10 15:10
05716 Zbigniew Siódmok Polska 13.02.1950 13 7 13:7
05707 Denis Gołombek Polska 07.03.1994 1 1 1:1
12270 Rafał Pientka Polska 21.02.2005 0 2 0:2
05709 Szymon Kuc Polska 12.12.1999 0 0 0:0
05711 Roland Pientka Polska 17.12.1979 0 2 0:2
05713 Dawid Polednik Polska 18.08.1995 0 0 0:0
05712 Damian Polednik Polska 12.07.1971 0 0 0:0
05718 Rafał Wycisk Polska 26.06.1987 0 2 0:2
05703 Norbert Brzezny Polska 27.02.1958 0 14 0:14

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-28
g. 17:30
6
2
LKS Wilki II Wilcza KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:00
11
3
KS II Bojanów MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
2021-11-08
g. 18:00
16
4
LKS Strażak III Mikołów KS II Bojanów 0:10 Szczegóły
2021-11-15
g. 18:00
21
5
KS II Bojanów AKS II Mikołów 6:4 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
26
6
GKS Gwarek II Ornotnowice KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2021-12-08
g. 18:00
31
7
KS II Bojanów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
2021-12-16
g. 17:30
36
8
MUKS Czerwionka KS II Bojanów 3:7 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:00
41
9
KS II Bojanów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2022-01-27
g. 17:30
2
10
MUKS II Czerwionka KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2022-02-09
g. 18:00
9
11
KS II Bojanów LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
2022-03-02
g. 18:00
13
12
KS II Bojanów GKS Gwarek II Ornotnowice 0:10 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
18
13
KS II Bojanów LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2022-03-16
g. 18:00
24
14
KS II Bojanów MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2022-04-25
g. 18:30
27
15
LKS Strażak II Mikołów KS II Bojanów 6:4 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
35
16
AKS II Mikołów KS II Bojanów 7:3 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
45
18
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 8:2 Szczegóły