Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kuźnia Raciborska, ul. Piaskowa 28 , hala sportowa
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bieniewski Gabriel
602 620 897
Osoba odpowiedzialna:
Morciniec Damian
668 502 988
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09265 Robert Szymik Polska 03.02.1976 31 0 31:0
09259 Andrzej Dębiński Polska 02.09.1957 23 9 23:9
09262 Paweł Mysz Polska 01.03.1990 21 7 21:7
09260 Krzysztof Grab Polska 06.05.1973 19 8 19:8
09264 Jarosław Szymik Polska 07.04.1977 8 1 8:1
09256 Gabriel Bieniewski Polska 22.11.1974 0 1 0:1
09258 Bronisław Depta Polska 16.03.1970 0 0 0:0
09263 Paweł Puzio Polska 25.06.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
2
1
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
2021-10-14
g. 17:30
7
2
MUKS II Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
2021-10-28
g. 18:00
12
3
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak III Mikołów 10:0 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:30
17
4
AKS II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
22
5
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornotnowice 9:1 Szczegóły
2021-12-16
g. 18:00
27
6
LKS Strażak II Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2021-12-09
g. 18:00
32
7
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2021-11-24
g. 18:00
41
9
KS II Bojanów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 5:5 Szczegóły
2022-02-10
g. 18:00
10
11
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
2022-02-28
g. 18:00
12
12
LKS Strażak III Mikołów MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:00
19
13
GKS Gwarek II Ornotnowice MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
2022-03-17
g. 17:30
23
14
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
2022-03-31
g. 17:30
28
15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
34
16
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
37
17
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska AKS II Mikołów 5:5 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
45
18
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska KS II Bojanów 8:2 Szczegóły