Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS II Czerwionka
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Czerwionka, ul. 3 Maja 42
Telefon:
533 607 062
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Smołka
881 635 177
Osoba odpowiedzialna:
Stokłosa Przemysław
533 607 062
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 16 30 125:35
2. AKS II Mikołów 16 23 101:59
3. KS II Bojanów 16 21 97:63
4. LKS Strażak II Mikołów 16 20 90:70
5. MUKS Czerwionka 16 18 90:70
6. GKS Gwarek II Ornotnowice 16 14 70:90
7. LKS Wilki II Wilcza 16 9 66:94
8. MUKS II Czerwionka 16 5 51:109
9. LKS Strażak III Mikołów 16 4 30:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08779 Tadeusz Budzyn Polska 19.08.1974 13 19 13:19
08789 Janusz Wendlocha Polska 21.01.1972 11 13 11:13
11939 Łukasz Szatny Polska 02.03.2004 10 4 10:4
08783 Dariusz Królikowski Polska 13.09.1966 4 22 4:22
08785 Zdzisław Sołtys Polska 09.04.1960 1 3 1:3
08782 Wojciech Kloc Polska 14.06.1996 1 1 1:1
11938 Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 0 7 0:7
08791 Oliwier Janicki Polska 23.03.2005 0 2 0:2
08778 Artur Sołtys Polska 29.01.1999 0 0 0:0
09395 Tomasz Szczeponik Polska 02.01.1981 0 2 0:2
08784 Dariusz Kurpanik Polska 06.01.1970 0 15 0:15
08790 Grzegorz Włoczko Polska 19.03.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 17:30
3
1
MUKS Czerwionka MUKS II Czerwionka 9:1 Szczegóły
2021-10-14
g. 17:30
7
2
MUKS II Czerwionka MKS Tajfun Kuźnia Raciborska 1:9 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:00
11
3
KS II Bojanów MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
2021-11-04
g. 17:30
20
4
MUKS II Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 1:9 Szczegóły
2021-12-06
g. 17:15
30
6
LKS Strażak III Mikołów MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
2021-12-09
g. 17:30
34
7
MUKS II Czerwionka AKS II Mikołów 4:6 Szczegóły
2021-12-15
g. 18:00
39
8
GKS Gwarek II Ornotnowice MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
2021-11-25
g. 17:30
43
9
MUKS II Czerwionka LKS Strażak II Mikołów 0:10 Szczegóły
2022-01-27
g. 17:30
2
10
MUKS II Czerwionka KS II Bojanów 1:9 Szczegóły
2022-02-10
g. 18:00
10
11
MKS Tajfun Kuźnia Raciborska MUKS II Czerwionka 7:3 Szczegóły
2022-03-10
g. 17:30
20
13
MUKS II Czerwionka LKS Strażak III Mikołów 8:2 Szczegóły
2022-03-17
g. 17:30
22
14
MUKS II Czerwionka GKS Gwarek II Ornotnowice 6:4 Szczegóły
2022-03-31
g. 17:30
29
15
LKS Wilki II Wilcza MUKS II Czerwionka 5:5 Szczegóły
2022-04-07
g. 17:30
33
16
MUKS II Czerwionka MUKS Czerwionka 4:6 Szczegóły
2022-04-20
g. 17:30
38
17
LKS Strażak II Mikołów MUKS II Czerwionka 6:4 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:30
44
18
AKS II Mikołów MUKS II Czerwionka 8:2 Szczegóły