Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogusław
Surma
ULKTS II Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 grudnia 1960 r.
32
Występy
26
Zwycięstwa
6
Porażki
81.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 18 34 147:33
2. LKS Pogórze 18 26 115:65
3. Fundacja Talent Cieszyn 18 25 107:73
4. LITS Meble Anders II Żywiec 18 22 94:86
5. MKS III Czechowice-Dziedzice 18 15 89:91
6. JKTS Jastrzębie-Zdrój 18 15 87:93
7. LKS Orzeł Kozy 18 14 77:103
8. ULKTS II Pszczyna 18 13 83:97
9. LKS Lesznianka I Leszna Góra 18 12 75:105
10. RKS Cukrownik Chybie 18 4 26:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szostok Sebastian - Surma Bogusław 2 3:2 (13-15 11-6 8-11 11-7 11-7)
1 Nowakowski Witold - Surma Bogusław 2 3:2 (11-6 12-14 5-11 11-8 11-8)
2 Surma Bogusław - Massalski Marcin 2 3:2 (8-11, 4-11, 11-9, 12-10, 11-8)
2 Surma Bogusław - Machej Adrian 2 3:0 (11-5, 11-9, 11-6)
3 Suchodolski Zbigniew - Surma Bogusław 2 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 7:11)
3 Puda Piotr - Surma Bogusław 2 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 8:11)
4 Surma Bogusław - Dziendziel Zdzisław 2 3:2 (11:3, 6:11, 3:11, 11:9, 11:7)
4 Surma Bogusław - Wójcik Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
5 Surma Bogusław - Walarus Dariusz 2 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
5 Surma Bogusław - Sztuka Jacek 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
6 Surma Bogusław - 1 3:0 (walkower)
6 Surma Bogusław - 1 3:0 (walkower)
8 Surma Bogusław - Szary Piotr 2 3:0 (11:7, 11:1, 11:4)
8 Surma Bogusław - Gryga Rafał 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 7:11)
9 Libiszewski Grzegorz - Surma Bogusław 2 0:3 (5:11,5:11,10:12)
9 Kleta Rafał - Surma Bogusław 2 1:3 (7:11,11:8,8:11,3:11)
10 Surma Bogusław - Juchnik Henryk 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:4)
10 Surma Bogusław - Łosiński Wojciech 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
11 Surma Bogusław - Szostok Sebastian 1 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:3, 11:7)
11 Surma Bogusław - Ihas Janusz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:6)
12 Surma Bogusław - Kufel Dominik 1 1:3 (8:11, 11:3, 8:11, 7:11)
12 Surma Bogusław - Kufel Karol 1 3:0 (11:6, 17:15, 11:7)
13 Roszkowski Adam - Surma Bogusław 1 0:3 (5:11,6:11,6:11)
13 Kasperski Adam - Surma Bogusław 1 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:7)
14 Szary Piotr - Surma Bogusław 2 2:3 (9:11, 11:3, 9:11, 11:7, 6:11)
14 Gryga Rafał - Surma Bogusław 2 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:3)
16 Surma Bogusław - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
16 Surma Bogusław - Suchodolski Paweł 1 3:1 (8:11, 11:3, 11:7, 11:4)
17 Kralczyński Kornel - Surma Bogusław 2 2:3 (11:13, 12:10, 11:9, 11:13, 8:11)
17 Wójcik Krzysztof - Surma Bogusław 2 1:3 (11:6, 10:12, 10:12, 11:13)
18 Balcar Jacek - Surma Bogusław 1 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)
18 Walarus Dariusz - Surma Bogusław 1 0:3 (7:11, 5:11, 1:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowakowski Witold / Majocha Jarosław - Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur 2 3:2 (5-11 11-9 10-12 11-4 11-9)
2 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - Roszkowski Adam / Machej Adrian 1 3:0 (11-2, 11-8, 11-4)
3 Puda Piotr / Suchodolski Paweł - Rus Jacek / Surma Bogusław 1 3:2 (16:14, 11:8, 7:11, 8:11, 11:8)
4 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - Wójcik Krzysztof / Dziendziel Zdzisław 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
5 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - Cieślar Marcin / Walarus Dariusz 2 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:6)
6 Surma Bogusław / Wyrzykowski Artur - / 2 3:0 (walkower)
8 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Gawlas Mateusz / Szary Piotr 2 3:1 (11:6, 17:15, 4:11, 11:9)
9 Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz - Surma Bogusław / Kukla Sabina 2 1:3 (4:11,11:7,8:11,6:11)
10 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Juchnik Henryk / Libiszewski Grzegorz 2 3:2 (13:15, 11:9, 9:11, 11:6, 11:7)
11 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Majocha Jarosław / Nowakowski Witold 2 2:3 (11:7, 11:6, 11:13, 7:11, 12:14)
12 Kukla Sabina / Surma Bogusław - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
13 Kasperski Adam / Massalski Marcin - Kukla Sabina / Surma Bogusław 1 3:0 (12:10,11:9,13:11)
14 Gawlas Mateusz / Szary Piotr - Kukla Sabina / Surma Bogusław 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 8:11)
16 Surma Bogusław / Kukla Sabina - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 1 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 13:15, 11:7)
17 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kukla Sabina / Surma Bogusław 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:3. 5:11)
18 Cieślar Marcin / Balcar Jacek - Kukla Sabina / Surma Bogusław 1 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)