Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Maksymilian
Rus
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2005 r.
18
Występy
5
Zwycięstwa
13
Porażki
27.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Roszkowski Adam - Rus Maksymilian 1 3:0 (13:11,11:6,11:2)
1 Wiecheć Adrian - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:7,11:9,11:8)
2 Rus Maksymilian - Friebe Janusz 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
2 Rus Maksymilian - Wyrzykowski Artur 2 1:3 (11:3, 5:11, 7:11, 6:11)
5 Rus Maksymilian - Kleta Rafał 2 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:7, 9:11)
5 Rus Maksymilian - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
6 Duraj Mariusz - Rus Maksymilian 2 1:3 (11:9, 5:11, 11:13, 7:11)
7 Rus Maksymilian - Ormaniec Wojciech 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 12:10)
8 Kajstura I Tomasz - Rus Maksymilian 1 3:2 (9:11,12:10,11:5,6:11,13:11)
8 Sobel Artur - Rus Maksymilian 1 3:0 (11:2,11:6,11:5)
9 Rus Maksymilian - Wójcik Krzysztof 2 3:2 (10:12, 7:11, 11:9, 11:7, 11:4)
9 Rus Maksymilian - Nowakowski Witold 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
4 Rus Maksymilian - Sztwiertnia Andrzej 2 0:3 (9;11, 7;11, 8;11)
4 Rus Maksymilian - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 5:11)
11 Rus Maksymilian - Sobel Artur 2 (8:11, 6:11, 7:11)
11 Rus Maksymilian - Kajstura II Tomasz 2 (11:3, 9:11, 7:11, 3:11)
10 Mirek Krzysztof - Rus Maksymilian 2 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9)
10 Prochot Krystian - Rus Maksymilian 2 (11:7, 14:12, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Krajewski Arkadiusz / Wiecheć Adrian - Rus Maksymilian / Małysiak Ryszard 2 2:3 (4:11,18:16,8:11,11:9,9:11)
2 Rus Maksymilian / Małysiak Ryszard - Suchodolski Paweł / Friebe Janusz 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
4 Rus Maksymilian / Kufel Karol - Cieślar Marcin / Sztuka Jacek 2 2:3 (6:11, 11:9, 4:11, 11:7, 7:11)
5 Małysiak Ryszard / Rus Maksymilian - Juchnik Henryk / Łuczka Jakub 2 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
6 Duraj Mariusz / Stec Wacław - Krutak Michał / Rus Maksymilian 2 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
7 Krutak Michał / Rus Maksymilian - Ormaniec Rafał / Ormaniec Bartłomiej 2 2:3 (11:8, 9:11, 13:11, 11:13, 7:11)
8 Ihas Jerzy / Kajstura II Tomasz - Kufel Karol / Rus Maksymilian 1 0:3 (8:11,9:11,9:11)
9 Kufel Karol / Rus Maksymilian - Mirek Krzysztof / Prochot Krystian 1 2:3 (19:17, 7:11, 8:11, 11:8, 4:11)
10 Wójcik Krzysztof / Kralczyński Kornel - Kufel Karol / Rus Maksymilian 2 (11:8, 8:11, 11:8, 3:11, 11:7)
11 Rus Maksymilian / Hetnał Sandra - Kajstura II Tomasz / Kajstura I Tomasz 1 (4:11, 13:11, 11:9, 2:11, 11:9)