Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Gajewski
LITS Meble Anders II Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lipca 1973 r.
13
Występy
1
Zwycięstwa
12
Porażki
7.69%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS I Pszczyna 9 18 71:19
2. MKS II Czechowice Dziedzice 9 14 67:23
3. RKS Cukrownik Chybie 9 14 60:30
4. LKS Orzeł Kozy 9 12 56:34
5. Fundacja Talent Cieszyn 9 9 46:44
6. LITS Meble Anders II Żywiec 9 7 37:53
7. JKTS Jastrzębie-Zdrój 9 7 34:56
8. LKS Lesznianka I Leszna Górna 9 4 32:58
9. PKS Olimpijczyk Gilowice 9 4 29:61
10. ULKTS II Pszczyna 9 1 18:72

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Polok Paweł - Gajewski Adam 1 3:0 (11;7, 11;6, 11;7)
3 Puda Piotr - Gajewski Adam 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;6)
8 Ihas Jerzy - Gajewski Adam 2 3:0 (11:8,11:2,11:2)
8 Kajstura II Tomasz - Gajewski Adam 2 3:0 (11:7,11:8,11:7)
9 Gajewski Adam - Nowakowski Witold 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:9)
9 Gajewski Adam - Wójcik Krzysztof 2 1:3 (11:8, 3:11, 9:11, 7:11)
4 Gajewski Adam - Sztuka Jacek 1 0:3 (8:11, 6:11, 3:11)
11 Gajewski Adam - Kajstura I Tomasz 1 (6:11, 8:11, 9:11)
11 Gajewski Adam - Ihas Jerzy 1 (6:11, 4:11, 7:11)
10 Wójcik Krzysztof - Gajewski Adam 1 (12:10, 11:8, 11:9)
10 Kralczyński Kornel - Gajewski Adam 1 (11:7, 6:11, 10:12, 11:8, 11:9)
12 Gajewski Adam - Ramenda Krzysztof 2 (6:11, 11:9, 11:7, 7:11, 8:11)
12 Gajewski Adam - Gawlas Mateusz 2 (5:11, 6:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Puda Piotr / Polok Paweł - Gajewski Adam / Krutak Michał 1 3:2 (8;11, 6;11, 11;7, 11;8, 11;8)
4 Kufel Dominik / Gajewski Adam - Walarus Dariusz / Sztwiertnia Andrzej 1 3:1 (11:9, 11:7, 1:11, 11:1)
8 Sobel Artur / Kajstura I Tomasz - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 2 3:0 (11:6,11:9,12:10)
9 Gajewski Adam / Hetnał Sandra - Kralczyński Kornel / Wójcik Krzysztof 2 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 6:11)
10 Prochot Krystian / Mirek Krzysztof - Hetnał Sandra / Gajewski Adam 1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:7)
12 Gajewski Adam / Hetnał Sandra - Polok Paweł / Gawlas Mateusz 1 (8:11, 4:11, 3:11)