Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kazimierz
Magiera
OS Słowian Katowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia: -
33
Występy
3
Zwycięstwa
30
Porażki
9.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Magiera Kazimierz - Klejnot Michał 1 0:3 (5:11 1:11 5:11)
1 Magiera Kazimierz - Mrozik Zbigniew 1 0:3 (8:11 8:11 7:11)
1 Magiera Kazimierz - Piątek Przemysław 1 1:3 (8:11 10:12 11:8 9:11)
2 Kruszyński Krzysztof - Magiera Kazimierz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9)
2 Klimek Jacek - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9,11:9)
2 Gdak Sebastian - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:5,11:2, 5:11, 11:7)
4 Siwicki Tadeusz - Magiera Kazimierz 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:8, 7:11, 10:12)
4 Dworski Damian - Magiera Kazimierz 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 11:8)
4 Borowczak Mirosław - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:4)
3 Magiera Kazimierz - Grabowski Piotr 1 1:3 (3:11 9:11 14:12 6:11)
3 Magiera Kazimierz - Klama Marcin 1 0:3 (9:11 9:11 8:11)
3 Magiera Kazimierz - Krawczyk Maciej 1 2:3 (4:11 7:11 11:6 11:7 7:11)
5 Magiera Kazimierz - Stolarek Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
5 Magiera Kazimierz - Wolny Michał 1 0:3 (5:11, 1:11, 4:11)
5 Magiera Kazimierz - Wolny Grażyna 1 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 10:12)
7 Menżyk Zbigniew - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:1)
7 Królikowski Dariusz - Magiera Kazimierz 1 3:2 (11:5, 11:6, 6:11, 9:11, 14:12)
7 Piontek Krzysztof - Magiera Kazimierz 1 3:2 (4:11, 8:11, 11:8, 11:4, 11:4)
6 Sołtys Zdzisław - Magiera Kazimierz 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 8:11, 11:7)
6 Budzyn Tadeusz - Magiera Kazimierz 1 3:2 (6:11, 11:1, 11:8, 5:11, 12:10)
6 Grochla Andrzej - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
8 Klejnot Michał - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)
8 Wendlocha Janusz - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:8, 11:4, 12:10)
8 Piątek Przemysław - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:5)
9 Magiera Kazimierz - Borowczak Mirosław 1 0:3 (4:11 9:11 9:11)
9 Magiera Kazimierz - Siwicki Tadeusz 1 1:3 (5:11 5:11 11:8 8:11)
9 Magiera Kazimierz - Staroń Julian 1 3:2 (11:9 8:11 11:9 9:11 11:8)
10 Wolny Marek - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
10 Wolny Michał - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
10 Wolny Grażyna - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:3)
11 Krawczyk Maciej - Magiera Kazimierz 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:8)
11 Goldyka Marcin - Magiera Kazimierz 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:9)
11 Grabowski Piotr - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Magiera Kazimierz / Seredyński Adam - Mrozik Zbigniew / Klejnot Michał 1 0:3 (9:11 8:11 3:11)
2 Gdak Sebastian / Kruszyński Krzysztof - Seredyński Adam / Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:9, 11:8,11:7)
3 Seredyński Adam / Magiera Kazimierz - Klama Marcin / Grabowski Piotr 1 2:3 (16:18 11:8 14:12 8:11 7:11)
4 Borowczak Mirosław / Siwicki Tadeusz - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:2 (11:4, ¹1:4, 8:11, 8:11, 15:13)
5 Seredyński Adam / Magiera Kazimierz - Wolny Michał / Wolny Grażyna 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
6 Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (8:11, 12:10, 17:15, 11:8)
6 Budzyn Tadeusz / Grochla Andrzej - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (8:11, 12:10, 17:15, 11:8)
7 Piontek Krzysztof / Menżyk Zbigniew - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:0 (11:4, 11:1, 12:10)
8 Mrozik Zbigniew / Klejnot Michał - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:4)
9 Magiera Kazimierz / Seredyński Adam - Borowczak Mirosław / Siwicki Tadeusz 1 0:3 (9:11 9:11 8:11)
10 Wolny Michał / Wolny Grażyna - Magiera Kazimierz / Koźniewski Jan 1 3:2 (11:13, 7:11, 11:6, 11:7, 11:8)
11 Grabowski Piotr / Goldyka Marcin - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:6)