Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Grabowski
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 kwietnia 1977 r.
15
Występy
14
Zwycięstwa
1
Porażki
93.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKTS Sokół II Orzesze 10 19 83:17
2. UKTS Sokół Orzesze 10 18 80:20
3. UKS Wolej II Ruda Śląska 11 17 71:39
4. UKS Quo Vadis II Zabrze 11 17 69:41
5. Chełm Masters 10 6 43:57
6. LKS Wilki II Wilcza 10 5 32:68
7. MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 11 2 25:85
8. OS Słowian Katowice 11 0 17:93

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Banisz Kordian - Grabowski Piotr 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
1 Chmiel Mirosław - Grabowski Piotr 1 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 5:11)
1 Wolny Marek - Grabowski Piotr 1 1:3 (4:11, 11:13, 12:10,. 7:11)
3 Magiera Kazimierz - Grabowski Piotr 1 1:3 (3:11 9:11 14:12 6:11)
3 Koźniewski Jan - Grabowski Piotr 1 2:3 (10:12 12:10 7:11 13:11 4:11)
3 Seredyński Adam - Grabowski Piotr 1 1:3 (7:11 7:11 11:9 5:11)
6 Grabowski Piotr - Klejnot Michał 1 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 5:11, 11:3)
6 Grabowski Piotr - Mrozik Zbigniew 2 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 15:13)
6 Grabowski Piotr - Pełka Jerzy 2 1:3 (10:12, 11:4, 10:12, 3:11)
7 Grabowski Piotr - Staroń Julian 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
7 Grabowski Piotr - Borowczak Mirosław 2 3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 11:7)
7 Grabowski Piotr - Dworski Damian 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
11 Grabowski Piotr - Koźniewski Jan 2 3:0 (11:2, 13:11, 11:3)
11 Grabowski Piotr - Seredyński Adam 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
11 Grabowski Piotr - Magiera Kazimierz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wolny Marek / Banisz Kordian - Krawczyk Maciej / Grabowski Piotr 1 2:3 (9:11, 11:6, 11:5, 9:11, 5:11)
3 Seredyński Adam / Magiera Kazimierz - Klama Marcin / Grabowski Piotr 1 2:3 (16:18 11:8 14:12 8:11 7:11)
6 Krawczyk Maciej / Grabowski Piotr - Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
7 Krawczyk Maciej / Grabowski Piotr - Borowczak Mirosław / Dworski Damian 1 2:3 (11:7, 3:11, 9:11, 14:12, 6:11)
11 Grabowski Piotr / Goldyka Marcin - Magiera Kazimierz / Seredyński Adam 1 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:6)