Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oskar
Cesarz
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 sierpnia 2005 r.
34
Występy
15
Zwycięstwa
19
Porażki
44.12%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Cesarz Oskar - Pańczyk Adrian 2 1:3 (6:11, 11:13, 11:3, 7:11)
1 Cesarz Oskar - Wojtaszczyk Wojciech 2 3:1 (11:9, 11:6, 4:11, 11:9)
3 Cesarz Oskar - Szymański Arkadiusz 2 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 6:11)
3 Cesarz Oskar - Soliło Dominik 2 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 11:3)
2 Januszko Sylwester - Cesarz Oskar 2 3:1 (5:11, 11:8, 11:1, 11:8)
2 Łysak Franciszek - Cesarz Oskar 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:5, 11:4, 11:2)
4 Tyrała Tomasz - Cesarz Oskar 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11.)
4 Michalski Karol - Cesarz Oskar 2 3:2 (11:7, 5:11, 7:11, 18:16, 12:10.)
6 Pyda Łukasz - Cesarz Oskar 1 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11)
6 Podlewski Paweł - Cesarz Oskar 1 0:3 (10:12, 6:11, 10:12)
8 Cesarz Oskar - Sikora Janusz 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 4:11)
8 Cesarz Oskar - Nieszporek Tomasz 1 1:3 (11:13, 11:8, 11:13, 4:11)
7 Pęciak Krzysztof - Cesarz Oskar 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
7 Skotnicki Andrzej - Cesarz Oskar 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
10 Lekstan Mateusz - Cesarz Oskar 2 2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 9:11, 7:11)
10 Lekstan Michał - Cesarz Oskar 2 2:3 (9:11, 11:5, 11:8, 9:11, 5:11)
11 Cesarz Oskar - Kufel Tadeusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
11 Cesarz Oskar - Toś Maciej 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)
13 Cesarz Oskar - Michalak Rafał 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
13 Cesarz Oskar - Pyda Łukasz 1 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:2)
14 Cesarz Oskar - Lekstan Mateusz 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
14 Cesarz Oskar - Lekstan Michał 2 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
15 Cesarz Oskar - Kozieł Krzysztof 1 0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
15 Cesarz Oskar - Rzeszutek Maciej 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:5)
16 Szymański Arkadiusz - Cesarz Oskar 2 3:2 (10:12, 11:7, 11:4, 9:11, 11:8)
16 Soliło Dominik - Cesarz Oskar 2 3:0 (12:10, 11:2, 11:4)
18 Cesarz Oskar - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
18 Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz 2 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 7:11)
19 Dziub Arkadiusz - Cesarz Oskar 2 3:1 (11:7, 10:12, 13:11, 11:3)
19 Wojtaszczyk Wojciech - Cesarz Oskar 2 1:3 (11:8, 9:11, 11:13, 8:11)
22 Cesarz Oskar - Dzięgiel Michał 2 3:2 (14:16, 12:10, 15:17, 11:8, 11:3)
22 Cesarz Oskar - Milewski Zdzisław 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 16:14)
21 Wyszyński Patryk - Cesarz Oskar 2 0:3 (7:11,7:11,6:11)
21 Nieszporek Tomasz - Cesarz Oskar 2 3:0 (11:5,11:6,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wojtaszczyk Wojciech / Wojtaszczyk Tomasz 2 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
2 Łysak Franciszek / Januszko Sylwester - Skorupa Jakub / Cesarz Oskar 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:8)
3 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Biały Marcin / Soliło Dominik 2 3:1 (11:13, 11:6, 11:9, 13:11)
4 Kozieł Krzysztof / Michalski Karol - Skorupa Jakub / Cesarz Oskar 2 0:3 (7:11, 15:17, 6:11.)
6 Pyda Łukasz / Podlewski Paweł - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 3:2 (11:9, 8:11, 14:12, 9:11, 14:12)
7 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Oskar / Cesarz Amadeusz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
8 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Cieślik Sebastian / Sikora Janusz 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11)
10 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 11:13)
11 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kufel Tadeusz / Toś Maciej 2 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:8)
13 Cesarz Oskar / Lutostański Tomasz - Pyda Łukasz / Kamiński Bogdan 2 0:3 (8:11, 6:11, 11:13)
14 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:1 (2:11, 11:8, 12:10, 11:6)
15 Cesarz Oskar / Skorupa Jakub - Kozieł Krzysztof / Michalski Karol 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 8:11, 9:11)
16 Szymański Arkadiusz / Soliło Dominik - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 2:3 (11:6, 8:11, 12:14, 11:8, 6:11)
18 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 7:11)
19 Dziub Arkadiusz / Wojtaszczyk Tomasz - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
21 Wyszyński Patryk / Morawiec Mateusz - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 2 3:0 (11:9,11:7,11:6)
22 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kowal Edward / Dzięgiel Michał 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 12:10)