Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Migas
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 lipca 2004 r.
35
Występy
9
Zwycięstwa
26
Porażki
25.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Migas Dawid - Michalak Rafał 2 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
1 Migas Dawid - Podlewski Paweł 2 1:3 (7:11, 11:3, 5:11, 7:11)
2 Dziub Arkadiusz - Migas Dawid 2 3:0 (11:5, 11:9, 12:10)
2 Buła Maksymilian - Migas Dawid 2 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
3 Migas Dawid - Łysak Franciszek 2 0:3 (3:11, 3:11, 4:11)
3 Migas Dawid - Dzięgiel Michał 2 0:3 (4:11, 9:11, 14:16)
5 Migas Dawid - Michalski Karol 2 3:0 (11:9. 11:8, 15:13)
5 Migas Dawid - Zowada Iwo 2 0:3 (8:11, 9:11, 3:11)
7 Czaja Magdalena - Migas Dawid 1 3:0 (116,11/2,11/6)
7 Budzyński Henryk - Migas Dawid 1 3:0 (14/12,11/8,11/8)
8 Migas Dawid - Skotnicki Andrzej 1 1:3 (11:7, 4:11, 4:11, 3:11)
8 Migas Dawid - Gruszka Zbigniew 1 0:3 (4:11, 11:13, 4:11)
10 Migas Dawid - Cesarz Miłosz 1 0:3 (4:11, 18:20, 5:11)
10 Migas Dawid - Czornik Grzegorz 1 0:3 (7:11, 9:11,6:11)
9 Morawiec Mateusz - Migas Dawid 1 3:0 (11;,11:6,11:6)
9 Duch Sławomir - Migas Dawid 1 3:0 (11:8,11:7,11:6)
14 Skorupa Jakub - Migas Dawid 1 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 4:11, 14:12)
14 Lutostański Tomasz - Migas Dawid 1 0:3 (2:11, 9:11, 12:14)
15 Migas Dawid - Morawiec Mateusz 1 3:0 (11-6, 11-6, 11-8)
15 Migas Dawid - Cieślik Sebastian 1 0:3 (4-11, 6-11, 7-11)
12 Migas Dawid - Wojtaszczyk Wojciech 1 1:3 (5-11, 11-7, 8-11, 3-11)
12 Migas Dawid - Wojtaszczyk Tomasz 1 0:3 (1-11, 8-11, 4-11)
4 Szydło Sławomir - Migas Dawid 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 12:10)
16 Kowal Edward - Migas Dawid 1 3:0 (11-6, 11-4, 11-7)
16 Milewski Zdzisław - Migas Dawid 1 3:0 (11-8, 11-3, 11-3)
17 Gruszka Zbigniew - Migas Dawid 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
17 Wyparło Arkadiusz - Migas Dawid 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:2)
18 Migas Dawid - Koch Grzegorz 2 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 8:11)
18 Migas Dawid - Koziński Karol 2 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
19 Migas Dawid - Szydło Sławomir 2 1:3 (5;11, 13;15, 11;9, 5;11)
19 Migas Dawid - Potempa Wojciech 2 3:0 (11;4, 11;9, 11;2)
20 Bereska Bartłomiej - Migas Dawid 2 0:3 (6:11, 7:11, 7:11.)
20 Tyrała Tomasz - Migas Dawid 2 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 12:14.)
22 Pyda Łukasz - Migas Dawid 2 2:3 (11:9, 4:11, 7:11, 11:5, 8:11)
22 Kamiński Bogdan - Migas Dawid 2 3:1 (11:2, 11:13, 12:10, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mirek Mikołaj / Migas Dawid - Kamiński Bogdan / Cesarz Damian 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
2 Kumor Michał / Dziub Arkadiusz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
3 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Dzięgiel Michał / Kowal Edward 2 0:3 (4:11, 9:11, 0:11)
4 Szymański Arkadiusz / Szydło Sławomir - Fabiś Adrian / Migas Dawid 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
5 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Zowada Iwo / Bereska Bartłomiej 2 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:7)
7 Budzyński Henryk / Czaja Magdalena - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:1 (11/6,11/4,9/11,11/7)
8 Migas Dawid / Lekstan Mateusz - Skotnicki Andrzej / Pęciak Krzysztof 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
9 Duch Sławomir / Nieszporek Tomasz - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:0 (11:9,11;7,11:7)
10 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Cesarz Oskar / Skorupa Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 11:13)
12 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Wojtaszczyk Tomasz / Wojtaszczyk Wojciech 1 0:3 (3-11, 10-12, 6-11)
14 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Migas Dawid / Mirek Mikołaj 1 3:1 (2:11, 11:8, 12:10, 11:6)
15 Mirek Piotr / Migas Dawid - Morawiec Mateusz / Nieszporek Tomasz 1 1:3 (11-9, 4-11, 9-11, 5-11)
16 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Migas Dawid / Lekstan Mateusz 1 3:0 (11-3, 11-7, 11-6)
17 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Lekstan Mateusz / Migas Dawid 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
18 Migas Dawid / Mirek Piotr - Koch Bartłomiej / Koziński Karol 2 3:1 (11:3, 11:3, 7:11, 11:7)
19 Migas Dawid / Mirek Mikołaj - Biały Marcin / Soliło Dominik 2 2:3 (4;11, 2;11, 11;8, 11;8, 5;11)
20 Kaziród Oskar / Tyrała Tomasz - Migas Dawid / Lekstan Mateusz 2 0:3 (8:11, 10:12, 7:11.)
22 Podlewski Paweł / Cesarz Damian - Mirek Mikołaj / Migas Dawid 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)