Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Gruszka
MCKS Czeladź
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 maja 1968 r.
34
Występy
26
Zwycięstwa
8
Porażki
76.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gruszka Zbigniew - Tyrała Tomasz 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:7)
1 Gruszka Zbigniew - Kaziród Oskar 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:3 )
3 Gruszka Zbigniew - Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
3 Gruszka Zbigniew - Podlewski Paweł 2 1:3 (8:11, 11:4, 7:11, 3:11)
4 Wojtaszczyk Tomasz - Gruszka Zbigniew 1 3:0 (11:4, 11;7, 11:4)
4 Wojtaszczyk Wojciech - Gruszka Zbigniew 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:6)
5 Gruszka Zbigniew - Januszko Sylwester 2 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 7:11)
5 Gruszka Zbigniew - Melczyk Marian 2 0:3 (5:11, 10:12, 12:14)
8 Migas Dawid - Gruszka Zbigniew 1 0:3 (4:11, 11:13, 4:11)
7 Gruszka Zbigniew - Cesarz Oliwier 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
7 Gruszka Zbigniew - Czornik Grzegorz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
9 Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz 2 1:3 (8:11, 13:11, 5:11, 8:11)
6 Soliło Dominik - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (11:2, 6:11, 7:11, 3:11)
6 Szymański Arkadiusz - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (6:11, 4:11, 2:11)
12 Kaziród Oskar - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3:11, 7:11, 8:11.)
12 Rzeszutek Maciej - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (2:11, 3:11, 1:11.)
11 Nieszporek Tomasz - Gruszka Zbigniew 2 1:3 (7:11,4:11,11:9,4:11)
11 Duch Sławomir - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (1:11,10:12,9:11)
13 Gruszka Zbigniew - Biały Marcin 2 3:0 (11:3, 11:1, 11:5)
13 Gruszka Zbigniew - Soliło Dominik 2 3:0 (11:7, 17:15, 11:5)
14 Koziński Karol - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3/11,3/11,5/11)
14 Koch Bartłomiej - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (5/11,3/11,2/11)
16 Kamiński Bogdan - Gruszka Zbigniew 2 1:3 (5:11, 11:3, 6:11, 10:12)
16 Cesarz Damian - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
17 Gruszka Zbigniew - Migas Dawid 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)
17 Gruszka Zbigniew - Lekstan Mateusz 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:3)
18 Cesarz Oskar - Gruszka Zbigniew 2 0:3 (5:11, 5:11, 8:11)
18 Skorupa Jakub - Gruszka Zbigniew 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
19 Gruszka Zbigniew - Wyszyński Patryk 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
19 Gruszka Zbigniew - Cieślik Sebastian 2 3:0 (11:9, 11:2, 11:6)
20 Melczyk Marian - Gruszka Zbigniew 2 3:2 (14:16, 7:11, 11:4, 11:6, 11:7)
20 Dzięgiel Michał - Gruszka Zbigniew 2 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 4:11)
22 Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
22 Gruszka Zbigniew - Wojtaszczyk Wojciech 2 3:2 (11.5, 4:11, 7:11, 11:8, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Tyrała Tomasz / Rzeszutek Maciej 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:4)
3 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Damian / Kamiński Bogdan 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
4 Dziub Arkadiusz / Kumor Michał - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
5 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Łysak Franciszek / Januszko Sylwester 2 3:2 (6:11, 11:9, 12:14, 11:9, 11:7)
6 Soliło Dominik / Szymański Arkadiusz - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 2 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
7 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Cesarz Oskar / Cesarz Amadeusz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:2)
8 Mirek Mikołaj / Mirek Piotr - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (1:11, 3:11, 4:11)
9 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:9)
11 Cieślik Sebastian / Sikora Janusz - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 1 2:3 (11:8,8:11,12:10,7:11,8:11)
12 Rzeszutek Maciej / Kaziród Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (2:11, 7:11, 5:11.)
13 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Soliło Dominik / Szymański Arkadiusz 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
14 Koch Bartłomiej / Koziński Karol - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 0:3 (3/11,4/11,2/11)
16 Cesarz Damian / Podlewski Paweł - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 3:2 (11:6, 11:8, 3:11, 7:11, 11:5)
17 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Lekstan Mateusz / Migas Dawid 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
18 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew 2 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 7:11)
19 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Morawiec Mateusz / Wyszyński Patryk 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:2)
20 Melczyk Marian / Milewski Zdzisław - Gruszka Zbigniew / Wyparło Arkadiusz 1 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:8)
22 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Dziub Arkadiusz / Kumor Michał 2 3:2 (15:17, 6:11, 11:9, 11:9, 11:9)