Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Kufel
KTS II Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 kwietnia 1954 r.
12
Występy
4
Zwycięstwa
8
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MCKS Czeladź 18 34 154:26
2. KS VIRET CMC Zawiercie II 18 33 133:47
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 18 29 134:46
4. LKS Tęcza Zendek 18 23 111:69
5. PKS Waluś Konopiska 18 17 85:95
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 18 17 82:98
7. LKS Tęcza II Zendek 18 9 63:117
8. KTS II Lędziny 18 8 56:124
9. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 8 45:135
10. UKS Ikar II Mierzęcice 18 2 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
9 Grzeszczyk Sławomir - Kufel Tadeusz 1 3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:6)
9 Pęciak Krzysztof - Kufel Tadeusz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:6)
10 Kufel Tadeusz - Duch Sławomir 1 0:3 (8/11,8/11,7/11)
10 Kufel Tadeusz - Morawiec Mateusz 1 1:3 (11/9,9/11,9/11,5/11)
11 Cesarz Oskar - Kufel Tadeusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
11 Cesarz Miłosz - Kufel Tadeusz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
15 Dziub Arkadiusz - Kufel Tadeusz 2 3:1 (11-7, 9-11, 11-7, 13-11)
15 Kumor Michał - Kufel Tadeusz 2 3:0 (11-5, 11-2, 11-7)
18 Lekstan Mateusz - Kufel Tadeusz 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
18 Lekstan Michał - Kufel Tadeusz 1 2:3 (11:5, 11:5, 10:12, 11:13, 8:11)
19 Kufel Tadeusz - Pyda Łukasz 1 3:2 (11/5,12/10,7/11,9/11,11/9)
19 Kufel Tadeusz - Podlewski Paweł 1 1:3 (18/20,14/12,8/11,8/11,)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
9 Wyparło Arkadiusz / Gruszka Zbigniew - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:9)
10 Kufel Tadeusz / Kuś Aleksander - Nieszporek Tomasz / Duch Sławomir 1 2:3 (11/8,11/6,10/12,8/11,6/11)
11 Skorupa Jakub / Cesarz Oskar - Kufel Tadeusz / Toś Maciej 2 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:8)
15 Wojtaszczyk Wojciech / Pańczyk Adrian - Kufel Tadeusz / Koch Bartłomiej 1 3:0 (11-8, 11-7, 11-3)
18 Lekstan Michał / Lekstan Mateusz - Koch Grzegorz / Kufel Tadeusz 1 3:2 (11:5, 11:13, 10:12, 11:9, 13:11)
19 Kufel Tadeusz / Koziński Karol - Cesarz Damian / Podlewski Paweł 1 3:2 (2/11,8/11,11/511/7,11/6)