Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS Pszczyna 1 2 9:1
2. LITS Meble Anders II Żywiec 1 2 8:2
3. MKS II Czechowice Dziedzice 1 2 8:2
4. LKS Orzeł Kozy 1 2 7:3
5. KTS Lędziny 1 1 5:5
6. LKS Pogórze 1 1 5:5
7. JKTS Jastrzębie 1 0 3:7
8. Fundacja Talent Cieszyn 1 0 2:8
9. LKS Lesznianka II Leszna Górna 1 0 2:8
10. RKS Cukrownik Chybie 1 0 1:9

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-16
g. 18:00
001
3LMI 1
LKS Orzeł Kozy JKTS Jastrzębie 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2019-09-20
g. 18:30
002
3LMI 1
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2019-09-16
g. 17:30
003
3LMI 1
KTS Lędziny LKS Pogórze 5:5 Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-09-19
g. 18:00
004
3LMI 1
ULKTS Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-09-18
g. 19:00
005
3LMI 1
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-09-25
g. 19:00
006
3LMI 2
MKS II Czechowice Dziedzice JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-09-26
g. 19:00
007
3LMI 2
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-09-27
g. 18:00
008
3LMI 2
RKS Cukrownik Chybie KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-09-25
g. 18:15
009
3LMI 2
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-09-25
g. 18:00
010
3LMI 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2019-10-02
g. 18:00
011
3LMI 3
JKTS Jastrzębie LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-09-30
g. 18:00
012
3LMI 3
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2019-10-04
g. 18:30
013
3LMI 3
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2019-09-30
g. 17:30
014
3LMI 3
KTS Lędziny Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2019-10-03
g. 18:00
015
3LMI 3
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-10-17
g. 18:00
016
3LMI 4
ULKTS Pszczyna JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-10-16
g. 19:00
017
3LMI 4
MKS II Czechowice Dziedzice KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2019-10-17
g. 19:00
018
3LMI 4
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2019-10-18
g. 18:00
019
3LMI 4
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-10-16
g. 18:15
020
3LMI 4
LKS Pogórze LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-10-23
g. 18:00
021
3LMI 5
JKTS Jastrzębie LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-10-23
g. 18:00
022
3LMI 5
LKS Lesznianka II Leszna Górna RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2019-10-21
g. 18:00
023
3LMI 5
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2019-10-25
g. 18:30
024
3LMI 5
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2019-10-21
g. 17:30
025
3LMI 5
KTS Lędziny ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-11-04
g. 17:30
026
3LMI 6
KTS Lędziny JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Roman Długajczyk
2019-11-07
g. 18:00
027
3LMI 6
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-11-06
g. 19:00
028
3LMI 6
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2019-11-07
g. 19:00
029
3LMI 6
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-11-08
g. 18:00
030
3LMI 6
RKS Cukrownik Chybie LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-11-13
g. 18:00
031
3LMI 7
JKTS Jastrzębie RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-11-13
g. 18:15
032
3LMI 7
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-11-13
g. 18:00
033
3LMI 7
LKS Lesznianka II Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2019-11-11
g. 18:00
034
3LMI 7
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek
2019-11-15
g. 18:30
035
3LMI 7
LITS Meble Anders II Żywiec KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2019-12-06
g. 18:30
036
3LMI 8
LITS Meble Anders II Żywiec JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2019-12-02
g. 17:30
037
3LMI 8
KTS Lędziny LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
SG: Tadeusz Kufel
2019-12-05
g. 18:00
038
3LMI 8
ULKTS Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2019-12-04
g. 19:00
039
3LMI 8
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Pogórze -:- Szczegóły
SG: Karolina Kłaptocz
2019-12-05
g. 19:00
040
3LMI 8
Fundacja Talent Cieszyn RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2019-12-11
g. 18:00
041
3LMI 9
JKTS Jastrzębie Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2019-12-13
g. 18:00
042
3LMI 9
RKS Cukrownik Chybie MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2019-12-11
g. 18:15
043
3LMI 9
LKS Pogórze ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2019-12-11
g. 18:00
044
3LMI 9
LKS Lesznianka II Leszna Górna KTS Lędziny -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2019-12-09
g. 18:00
045
3LMI 9
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Mirek