Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LKS Orzeł Kozy
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 195 405
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kozy, ul. PL.KS.K. Kochaja 1
(Centrum Sportowo - Widowiskowe w Kozach)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Mirek
502 195 405
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05765 Krzysztof Wójcik Polska 13.09.1981 19 7 19:7
05762 Kornel Kralczyński Polska 01.12.1973 17 9 17:9
05764 Adam Roszkowski Polska 20.02.1993 13 12 13:12
05763 Krzysztof Mirek Polska 21.08.1961 4 16 4:16
05761 Zdzisław Dziendziel Polska 18.11.1951 2 5 2:5

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-16
g. 18:00
001
4LMA 1
LKS Orzeł Kozy JKTS Jastrzębie 7:3 Szczegóły
2019-09-25
g. 18:00
010
4LMA 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna LKS Orzeł Kozy 8:2 Szczegóły
2019-09-30
g. 18:00
012
4LMA 3
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2019-10-18
g. 18:00
019
4LMA 4
RKS Cukrownik Chybie LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00
023
4LMA 5
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 7:3 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
028
4LMA 6
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
2019-11-18
g. 18:00
034
4LMA 7
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
2019-12-02
g. 17:30
037
4LMA 8
KTS Lędziny LKS Orzeł Kozy 5:5 Szczegóły
2019-12-09
g. 18:00
045
4LMA 9
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00
001
4LMA 10
JKTS Jastrzębie LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2020-02-10
g. 18:00
010
4LMA 11
LKS Orzeł Kozy LKS Lesznianka II Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2020-02-19
g. 18:15
012
4LMA 12
LKS Pogórze LKS Orzeł Kozy 4:6 Szczegóły
2020-02-24
g. 18:00
019
4LMA 13
LKS Orzeł Kozy RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
2020-03-10
g. 19:00
023
4LMA 14
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2020-03-16
g. 18:00
028
4LMA 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2020-03-26
g. 18:00
034
4LMA 16
ULKTS Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2020-03-30
g. 18:00
037
4LMA 17
LKS Orzeł Kozy KTS Lędziny -:- Szczegóły
2020-04-10
g. 18:30
045
4LMA 18
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły