Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS II Czechowice Dziedzice
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 309 192
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP nr 3, ul. Bory 2,
43-518 Ligota Czechowice Dziedzice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ramenda
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Mazur
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00106 Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 17 1 17:1
00107 Rafał Gryga Polska 02.10.1990 13 6 13:6
00108 Piotr Puda Polska 07.10.1969 12 12 12:12
00208 Paweł Polok Polska 11.07.2006 11 5 11:5
00102 Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 11 10 11:10
Paweł Mazur Polska 17.08.1986 5 3 5:3
Joanna Blachura Polska 25.03.1995 1 3 1:3
Dawid Karpeta Polska 04.12.1992 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 19:00
005
4LMA 1
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2019-09-25
g. 19:00
006
4LMA 2
MKS II Czechowice Dziedzice JKTS Jastrzębie 7:3 Szczegóły
2019-10-08
g. 18:00
015
4LMA 3
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2019-10-16
g. 19:00
017
4LMA 4
MKS II Czechowice Dziedzice KTS Lędziny 4:6 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30
024
4LMA 5
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
2019-11-06
g. 19:00
028
4LMA 6
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Orzeł Kozy 9:1 Szczegóły
2019-11-13
g. 18:00
033
4LMA 7
LKS Lesznianka II Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2019-12-04
g. 19:00
039
4LMA 8
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Pogórze 4:6 Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
042
4LMA 9
RKS Cukrownik Chybie MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2020-02-07
g. 19:00
005
4LMA 10
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2020-02-12
g. 18:00
006
4LMA 11
JKTS Jastrzębie MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2020-02-19
g. 19:00
015
4LMA 12
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2020-02-24
g. 17:30
017
4LMA 13
KTS Lędziny MKS II Czechowice Dziedzice 10:0 Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00
024
4LMA 14
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2020-03-16
g. 18:00
028
4LMA 15
LKS Orzeł Kozy MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2020-03-25
g. 19:00
033
4LMA 16
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka II Leszna Górna -:- Szczegóły
2020-04-01
g. 18:15
039
4LMA 17
LKS Pogórze MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2020-04-08
g. 19:00
042
4LMA 18
MKS II Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik Chybie -:- Szczegóły