Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent Cieszyn
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
791 765 550
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, Plac Wolności 7b (Sala Gimnastyczna 2 LO im. Mikołaja Kopernika)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Massalski
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08446 Adam Kasperski Polska 02.05.1974 20 4 20:4
08448 Marcin Massalski Polska 22.11.2001 17 9 17:9
03912 Kamil Kurek Polska 26.05.2001 7 15 7:15
03913 Adrian Wiecheć Polska 20.08.2001 6 10 6:10
08447 Arkadiusz Krajewski Polska 09.03.1965 3 13 3:13

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-18
g. 19:00
005
4LMA 1
MKS II Czechowice Dziedzice Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2019-09-26
g. 19:00
007
4LMA 2
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
2019-09-30
g. 17:30
014
4LMA 3
KTS Lędziny Fundacja Talent Cieszyn 4:6 Szczegóły
2019-10-17
g. 19:00
018
4LMA 4
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2019-10-21
g. 18:00
023
4LMA 5
LKS Orzeł Kozy Fundacja Talent Cieszyn 7:3 Szczegóły
2019-11-07
g. 19:00
029
4LMA 6
Fundacja Talent Cieszyn LKS Lesznianka II Leszna Górna 8:2 Szczegóły
2019-11-13
g. 18:15
032
4LMA 7
LKS Pogórze Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2019-12-05
g. 19:00
040
4LMA 8
Fundacja Talent Cieszyn RKS Cukrownik Chybie 7:3 Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
041
4LMA 9
JKTS Jastrzębie Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2020-02-07
g. 19:00
005
4LMA 10
Fundacja Talent Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2020-02-13
g. 18:00
007
4LMA 11
ULKTS Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2020-02-20
g. 19:00
014
4LMA 12
Fundacja Talent Cieszyn KTS Lędziny 10:0 Szczegóły
2020-02-28
g. 18:30
018
4LMA 13
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2020-03-10
g. 19:00
023
4LMA 14
Fundacja Talent Cieszyn LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2020-03-18
g. 18:00
029
4LMA 15
LKS Lesznianka II Leszna Górna Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
2020-03-26
g. 19:00
032
4LMA 16
Fundacja Talent Cieszyn LKS Pogórze -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00
040
4LMA 17
RKS Cukrownik Chybie Fundacja Talent Cieszyn -:- Szczegóły
2020-04-08
g. 19:00
041
4LMA 18
Fundacja Talent Cieszyn JKTS Jastrzębie -:- Szczegóły