Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Adam Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
26 23 3 88% 23:3
2. Maciej Domin
(JKTS Jastrzębie)
28 23 5 82% 23:5
3. Tadeusz Durka
(ULKTS Pszczyna)
24 22 2 92% 22:2
4. Janusz Ihas
(LKS Pogórze)
28 22 6 79% 22:6
5. Jerzy Ihas
(LKS Pogórze)
28 21 7 75% 21:7
6. Adam Kasperski
(Fundacja Talent Cieszyn)
24 20 4 83% 20:4
7. Witold Nowakowski
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
28 20 8 71% 20:8
8. Krzysztof Wójcik
(LKS Orzeł Kozy)
26 19 7 73% 19:7
9. Michał Mrowca
(LKS Pogórze)
28 18 10 64% 18:10
10. Paweł Wróbel
(MKS II Czechowice Dziedzice)
18 17 1 94% 17:1
11. Kornel Kralczyński
(LKS Orzeł Kozy)
26 17 9 65% 17:9
12. Marcin Massalski
(Fundacja Talent Cieszyn)
26 17 9 65% 17:9
13. Sebastian Szostok
(LKS Pogórze)
28 17 11 61% 17:11
14. Adrian Fabiś
(KTS Lędziny)
18 16 2 89% 16:2
15. Tomasz Kajstura II
(RKS Cukrownik Chybie)
28 16 12 57% 16:12
16. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
22 14 8 64% 14:8
17. Michał Krutak
(LITS Meble Anders II Żywiec)
28 14 14 50% 14:14
18. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
19 13 6 68% 13:6
19. Krzysztof Lewczak
(ULKTS Pszczyna)
21 13 8 62% 13:8
20. Adam Roszkowski
(LKS Orzeł Kozy)
25 13 12 52% 13:12
21. Karol Kufel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
26 13 13 50% 13:13
22. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders II Żywiec)
14 12 2 86% 12:2
23. Piotr Puda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
24 12 12 50% 12:12
24. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
16 11 5 69% 11:5
25. Krzysztof Ramenda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
21 11 10 52% 11:10
26. Tomasz Kajstura I
(RKS Cukrownik Chybie)
28 11 17 39% 11:17
27. Artur Sobel
(RKS Cukrownik Chybie)
10 9 1 90% 9:1
28. Piotr Szczęsnowicz
(KTS Lędziny)
16 8 8 50% 8:8
29. Artur Wyrzykowski
(ULKTS Pszczyna)
12 7 5 58% 7:5
30. Paweł Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
18 7 11 39% 7:11
31. Kamil Kurek
(Fundacja Talent Cieszyn)
22 7 15 32% 7:15
32. Jacek Sztuka
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
25 7 18 28% 7:18
33. Adrian Wiecheć
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 6 10 38% 6:10
34. Wojciech Kobza
(LITS Meble Anders II Żywiec)
18 6 12 33% 6:12
35. Sebastian Nikiel
(RKS Cukrownik Chybie)
26 6 20 23% 6:20
36. Paweł Mazur
(MKS II Czechowice Dziedzice)
8 5 3 63% 5:3
37. Zbigniew Suchodolski
(ULKTS Pszczyna)
15 5 10 33% 5:10
38. Rafał Kleta
(JKTS Jastrzębie)
22 5 17 23% 5:17
39. Andrzej Sztwiertnia
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
26 5 21 19% 5:21
40. Wojciech Łosiński
(JKTS Jastrzębie)
28 5 23 18% 5:23
41. Maksymilian Rus
(LITS Meble Anders II Żywiec)
18 4 14 22% 4:14
42. Krzysztof Mirek
(LKS Orzeł Kozy)
20 4 16 20% 4:16
43. Arkadiusz Krajewski
(Fundacja Talent Cieszyn)
16 3 13 19% 3:13
44. Zbigniew Śmieja
(RKS Cukrownik Chybie)
20 3 17 15% 3:17
45. Grzegorz Libiszewski
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 2 0 100% 2:0
46. Dariusz Walarus
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 2 0 100% 2:0
47. Henryk Budzyński
(KTS Lędziny)
2 2 0 100% 2:0
48. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 2 0 100% 2:0
49. Tadeusz Kufel
(KTS Lędziny)
4 2 2 50% 2:2
50. Zdzisław Dziendziel
(LKS Orzeł Kozy)
7 2 5 29% 2:5
51. Jakub Łuczka
(JKTS Jastrzębie)
9 2 7 22% 2:7
52. Zdzisław Wanat
(JKTS Jastrzębie)
12 2 10 17% 2:10
53. Grzegorz Koch
(KTS Lędziny)
20 2 18 10% 2:18
54. Dawid Dytko
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 1 1 50% 1:1
55. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 1 1 50% 1:1
56. Michał Dzięgiel
(KTS Lędziny)
2 1 1 50% 1:1
57. Filip Rułka
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 1 1 50% 1:1
58. Joanna Blachura
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 1 3 25% 1:3
59. Piotr Miklar
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
10 1 9 10% 1:9
60. Roman Bardal
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
15 1 14 7% 1:14
61. Przemysław Dolbicki
(JKTS Jastrzębie)
1 0 1 0% 0:1
62. Dawid Dziembała
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 0 2 0% 0:2
63. Maciej Toś
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
64. Eryk Mrozek
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
65. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders II Żywiec)
2 0 2 0% 0:2
66. Jakub Wowro
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
67. Dawid Waliczek
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
68. Aleksander Kuś
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
69. Edward Kowal
(KTS Lędziny)
2 0 2 0% 0:2
70. Dawid Karpeta
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0% 0:2
71. Jacek Dorsz
(KTS Lędziny)
4 0 4 0% 0:4
72. Roman Fajkus
(JKTS Jastrzębie)
6 0 6 0% 0:6
73. Henryk Juchnik
(JKTS Jastrzębie)
6 0 6 0% 0:6