Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS Pszczyna
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
605 730 013
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 5
(Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janusz Friebe
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Baborski
603 643 749
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07066 Tadeusz Durka Polska 13.11.1960 22 2 22:2
05824 Janusz Friebe Polska 25.11.1970 14 8 14:8
05826 Krzysztof Lewczak Polska 08.05.1985 13 8 13:8
05831 Artur Wyrzykowski Polska 30.04.1985 7 5 7:5
05829 Paweł Suchodolski Polska 28.03.1987 7 11 7:11
05830 Zbigniew Suchodolski Polska 10.09.1962 5 10 5:10

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-19
g. 18:00
004
4LMA 1
ULKTS Pszczyna RKS Cukrownik Chybie 9:1 Szczegóły
2019-09-26
g. 19:00
007
4LMA 2
Fundacja Talent Cieszyn ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
2019-10-08
g. 18:00
015
4LMA 3
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2019-10-24
g. 18:00
016
4LMA 4
ULKTS Pszczyna JKTS Jastrzębie 8:2 Szczegóły
2019-10-21
g. 17:30
025
4LMA 5
KTS Lędziny ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
2019-11-07
g. 18:00
027
4LMA 6
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-11-18
g. 18:00
034
4LMA 7
LKS Orzeł Kozy ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
2019-12-05
g. 18:00
038
4LMA 8
ULKTS Pszczyna LKS Lesznianka II Leszna Górna 8:2 Szczegóły
2019-12-11
g. 18:15
043
4LMA 9
LKS Pogórze ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
2020-02-07
g. 18:00
004
4LMA 10
RKS Cukrownik Chybie ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
2020-02-13
g. 18:00
007
4LMA 11
ULKTS Pszczyna Fundacja Talent Cieszyn 8:2 Szczegóły
2020-02-19
g. 19:00
015
4LMA 12
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2020-02-26
g. 18:00
016
4LMA 13
JKTS Jastrzębie ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
2020-03-05
g. 18:00
025
4LMA 14
ULKTS Pszczyna KTS Lędziny 7:3 Szczegóły
2020-03-20
g. 18:30
027
4LMA 15
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2020-03-26
g. 18:00
034
4LMA 16
ULKTS Pszczyna LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły
2020-04-01
g. 18:00
038
4LMA 17
LKS Lesznianka II Leszna Górna ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2020-04-09
g. 18:00
043
4LMA 18
ULKTS Pszczyna LKS Pogórze -:- Szczegóły