Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders II Żywiec
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 207 229
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zielona 7, hala MOSiR , Żywiec
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Jurasz
504 207 229
Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Schreiber
502 830 136
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2019/2020

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03367 Michał Krutak Polska 05.08.1989 14 14 14:14
03379 Karol Kufel Polska 02.08.2008 13 13 13:13
03368 Dominik Kufel Polska 25.08.1979 12 2 12:2
03366 Wojciech Kobza Polska 31.07.1972 6 12 6:12
03383 Maksymilian Rus Polska 03.11.2005 4 14 4:14
03373 Łukasz Pietraszko Polska 24.06.1989 2 0 2:0
03382 Filip Rułka Polska 24.08.2003 1 1 1:1
03375 Jerzy Schreiber Polska 14.06.1948 1 1 1:1
Grzegorz Pieronek Polska 18.04.1964 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-20
g. 18:30
002
4LMA 1
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Lesznianka II Leszna Górna 8:2 Szczegóły
2019-09-25
g. 18:15
009
4LMA 2
LKS Pogórze LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
2019-10-04
g. 18:30
013
4LMA 3
LITS Meble Anders II Żywiec RKS Cukrownik Chybie 5:5 Szczegóły
2019-10-17
g. 19:00
018
4LMA 4
Fundacja Talent Cieszyn LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2019-10-25
g. 18:30
024
4LMA 5
LITS Meble Anders II Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
2019-11-07
g. 18:00
027
4LMA 6
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2019-11-15
g. 18:30
035
4LMA 7
LITS Meble Anders II Żywiec KTS Lędziny 5:5 Szczegóły
2019-11-22
g. 18:00
036
4LMA 8
LITS Meble Anders II Żywiec JKTS Jastrzębie 7:3 Szczegóły
2019-12-09
g. 18:00
045
4LMA 9
LKS Orzeł Kozy LITS Meble Anders II Żywiec 5:5 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00
002
4LMA 10
LKS Lesznianka II Leszna Górna LITS Meble Anders II Żywiec 4:6 Szczegóły
2020-02-14
g. 18:30
009
4LMA 11
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Pogórze 3:7 Szczegóły
2020-02-21
g. 18:00
013
4LMA 12
RKS Cukrownik Chybie LITS Meble Anders II Żywiec 6:4 Szczegóły
2020-02-28
g. 18:30
018
4LMA 13
LITS Meble Anders II Żywiec Fundacja Talent Cieszyn 3:7 Szczegóły
2020-03-04
g. 19:00
024
4LMA 14
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders II Żywiec 8:2 Szczegóły
2020-03-20
g. 18:30
027
4LMA 15
LITS Meble Anders II Żywiec ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2020-03-23
g. 17:30
035
4LMA 16
KTS Lędziny LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2020-04-01
g. 18:00
036
4LMA 17
JKTS Jastrzębie LITS Meble Anders II Żywiec -:- Szczegóły
2020-04-10
g. 18:30
045
4LMA 18
LITS Meble Anders II Żywiec LKS Orzeł Kozy -:- Szczegóły