Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Pogórze 14 23 97:43
2. MKS II Czechowice Dziedzice 14 19 86:54
3. ULKTS Pszczyna 14 18 81:59
4. Fundacja Talent Cieszyn 13 16 71:59
5. LKS Orzeł Kozy 13 15 66:64
6. KTS Lędziny 14 15 69:71
7. RKS Cukrownik Chybie 14 13 62:78
8. LITS Meble Anders II Żywiec 14 12 65:75
9. JKTS Jastrzębie 14 4 47:93
10. LKS Lesznianka II Leszna Górna 14 3 46:94
11. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Ihas Janusz
(LKS Pogórze)
14 12 2 86%
2. Kurek Kamil
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 11 1 92%
3. Szczęsnowicz Adam
(KTS Lędziny)
13 11 2 85%
4. Massalski Marcin
(Fundacja Talent Cieszyn)
13 11 2 85%
5. Mrowca Michał
(LKS Pogórze)
14 11 3 79%
6. Kajstura I Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
14 11 3 79%
7. Kajstura II Tomasz
(RKS Cukrownik Chybie)
13 10 3 77%
8. Wróbel Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
9 8 1 89%
9. Ramenda Krzysztof
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 8 4 67%
10. Roszkowski Adam
(LKS Orzeł Kozy)
13 8 5 62%
11. Kufel Karol
(LITS Meble Anders II Żywiec)
13 8 5 62%
12. Ihas Jerzy
(LKS Pogórze)
14 8 6 57%
13. Szczęsnowicz Piotr
(KTS Lędziny)
8 7 1 88%
14. Durka Tadeusz
(ULKTS Pszczyna)
12 7 5 58%
15. Lewczak Krzysztof
(ULKTS Pszczyna)
12 7 5 58%
16. Kasperski Adam
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 7 5 58%
17. Wójcik Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
13 7 6 54%
18. Szostok Sebastian
(LKS Pogórze)
14 7 7 50%
19. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 6 2 75%
20. Fabiś Adrian
(KTS Lędziny)
9 6 3 67%
21. Suchodolski Zbigniew
(ULKTS Pszczyna)
9 6 3 67%
22. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent Cieszyn)
12 6 6 50%
23. Puda Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 6 7 46%
24. Wyrzykowski Artur
(ULKTS Pszczyna)
8 5 3 63%
25. Kleta Rafał
(JKTS Jastrzębie)
11 5 6 45%
26. Nikiel Sebastian
(RKS Cukrownik Chybie)
13 5 8 38%
27. Nowakowski Witold
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 5 9 36%
28. Domin Maciej
(JKTS Jastrzębie)
14 5 9 36%
29. Łosiński Wojciech
(JKTS Jastrzębie)
14 5 9 36%
30. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
7 4 3 57%
31. Śmieja Zbigniew
(RKS Cukrownik Chybie)
10 4 6 40%
32. Kralczyński Kornel
(LKS Orzeł Kozy)
13 4 9 31%
33. Krutak Michał
(LITS Meble Anders II Żywiec)
14 4 10 29%
34. Mazur Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 3 1 75%
35. Sobel Artur
(RKS Cukrownik Chybie)
5 3 2 60%
36. Bardal Roman
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
8 3 5 38%
37. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
8 3 5 38%
38. Koch Grzegorz
(KTS Lędziny)
10 3 7 30%
39. Mirek Krzysztof
(LKS Orzeł Kozy)
12 3 9 25%
40. Dorsz Jacek
(KTS Lędziny)
2 2 0 100%
41. Fajkus Roman
(JKTS Jastrzębie)
3 2 1 67%
42. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie)
6 2 4 33%
43. Rus Maksymilian
(LITS Meble Anders II Żywiec)
8 2 6 25%
44. Kobza Wojciech
(LITS Meble Anders II Żywiec)
9 2 7 22%
45. Sztwiertnia Andrzej
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 2 12 14%
46. Rułka Filip
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 1 0 100%
47. Dytko Dawid
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100%
48. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 1 0 100%
49. Walarus Dariusz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100%
50. Libiszewski Grzegorz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100%
51. Kufel Tadeusz
(KTS Lędziny)
2 1 1 50%
52. Wiecheć Adrian
(Fundacja Talent Cieszyn)
3 1 2 33%
53. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie)
3 1 2 33%
54. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
9 1 8 11%
55. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
11 1 10 9%
56. Mrozek Eryk
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
57. Waliczek Dawid
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
58. Toś Maciej
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
59. Wowro Jakub
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
60. Karpeta Dawid
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0%
61. Dzięgiel Michał
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
62. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
63. Dziendziel Zdzisław
(LKS Orzeł Kozy)
1 0 1 0%
64. Budzyński Henryk
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
65. Kowal Edward
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
66. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders II Żywiec)
1 0 1 0%
67. Kuś Aleksander
(KTS Lędziny)
1 0 1 0%
68. Dziembała Dawid
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 0 1 0%
69. Blachura Joanna
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 0 2 0%
70. Wanat Zdzisław
(JKTS Jastrzębie)
5 0 5 0%
71. Miklar Piotr
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
5 0 5 0%
72. Suchodolski Paweł
(ULKTS Pszczyna)
6 0 6 0%