Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. IV)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS VIRET CMC Zawiercie II 3 6 23:7
2. LKS Tęcza Zendek 2 4 18:2
3. LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 2 4 17:3
4. PKS Waluś Konopiska 2 4 17:3
5. MCKS Czeladź 1 2 10:0
6. MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 3 2 13:17
7. LKS Tęcza II Zendek 2 0 5:15
8. KTS II Lędziny 2 0 3:17
9. UKS Ikar II Mierzęcice 2 0 0:20
10. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-04
g. 18:00
001
LOIV 1
LKS Tęcza Zendek LKS Tęcza II Zendek 8:2 Szczegóły
2018-10-05
g. 18:00
002
LOIV 1
MCKS Czeladź UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
004
LOIV 1
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza PKS Waluś Konopiska 2:8 Szczegóły
2018-10-02
g. 18:00
005
LOIV 1
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KS VIRET CMC Zawiercie II 3:7 Szczegóły
2018-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
007
LOIV 2
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza Zendek 0:10 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
009
LOIV 2
PKS Waluś Konopiska KTS II Lędziny 9:1 Szczegóły
2018-10-11
g. 18:00
010
LOIV 2
KS VIRET CMC Zawiercie II UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2018-10-10
g. 18:30
011
LOIV 2
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00
014
LOIV 3
MCKS Czeladź PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2018-10-19
g. 19:00
015
LOIV 3
KTS II Lędziny KS VIRET CMC Zawiercie II 2:8 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
016
LOIV 3
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 0:10 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
017
LOIV 3
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Tęcza II Zendek 7:3 Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
019
LOIV 4
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza Zendek -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
020
LOIV 4
KS VIRET CMC Zawiercie II MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
021
LOIV 4
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 18:00
022
LOIV 4
LKS Tęcza II Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-10-25
g. 17:00
023
LOIV 4
UKS Ikar II Mierzęcice MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
025
LOIV 5
LKS Tęcza Zendek KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
2018-11-09
g. 17:00
026
LOIV 5
MCKS Czeladź LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2018-11-09
g. 19:00
027
LOIV 5
KTS II Lędziny LKS Tęcza II Zendek -:- Szczegóły
2018-11-08
g. 18:00
028
LOIV 5
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2018-11-14
g. 18:30
031
LOIV 6
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Tęcza Zendek -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
032
LOIV 6
LKS Tęcza II Zendek MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 17:00
033
LOIV 6
UKS Ikar II Mierzęcice KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2018-11-15
g. 18:00
035
LOIV 6
PKS Waluś Konopiska MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2018-11-23
g. 17:00
038
LOIV 7
MCKS Czeladź MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00
039
LOIV 7
KTS II Lędziny UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
040
LOIV 7
KS VIRET CMC Zawiercie II LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2018-11-22
g. 18:00
041
LOIV 7
PKS Waluś Konopiska LKS Tęcza II Zendek -:- Szczegóły
2018-11-27
g. 18:00
043
LOIV 8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry LKS Tęcza Zendek -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 18:00
044
LOIV 8
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2018-11-28
g. 18:30
046
LOIV 8
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2018-11-29
g. 17:00
048
LOIV 8
UKS Ikar II Mierzęcice KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
049
LOIV 9
LKS Tęcza Zendek UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2018-12-07
g. 17:00
050
LOIV 9
MCKS Czeladź KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 17:00
053
LOIV 9
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Tęcza II Zendek -:- Szczegóły
2018-12-06
g. 18:00
054
LOIV 9
KS VIRET CMC Zawiercie II PKS Waluś Konopiska -:- Szczegóły
2018-12-14
g. 19:00
055
LOIV 10
KTS II Lędziny LKS Tęcza Zendek -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
057
LOIV 10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
058
LOIV 10
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły
2018-12-13
g. 18:00
059
LOIV 10
LKS Tęcza II Zendek KS VIRET CMC Zawiercie II -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
061
LOIV 11
LKS Tęcza Zendek MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2018-12-18
g. 18:00
062
LOIV 11
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry KTS II Lędziny -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
064
LOIV 11
LKS Tęcza II Zendek LKS Zgoda Byczyna Jaworzno -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:00
065
LOIV 11
PKS Waluś Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice -:- Szczegóły