Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Huragan Sosnowiec
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Sosnowiec, ul. Legionów 21, SP nr 6
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sosnowiec, ul. Legionów 21, SP nr 6
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Szydło Stanisław
502 392 436
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
TSP
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05101 Stanisław Szydło Polska 08.04.1970 23 11 69:33
05100 Aleksander Szydło Polska 28.09.1995 20 14 60:42
05104 Maciej Ciosmak Polska 13.12.2009 14 29 28:62
05108 Szymon Kot Polska 02.05.2008 4 40 8:96
05105 Dariusz Herszkiewicz Polska 26.02.2007 1 7 2:14
05111 Igor Szymański Polska 12.12.2007 1 5 2:10
05102 Filip Matonia Polska 29.04.2009 0 3 0:6
05109 Marcin Łyp Polska 25.05.2009 0 4 0:8
05110 Jan Michta Polska 31.07.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-10
g. 19:00
6
1
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
2021-09-24
g. 18:00
8
2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
2021-10-06
g. 18:30
17
3
AKS Victory-Trans Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
21
4
UKS Huragan Sosnowiec LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
2021-10-22
g. 19:00
28
5
KTS Wolf III Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
34
6
UKS Huragan Sosnowiec KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
39
7
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2021-11-12
g. 18:00
47
8
UKS Huragan Sosnowiec UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
2021-11-17
g. 18:00
50
9
KS Mysław UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
60
10
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
2021-12-21
g. 19:00
61
11
LZS ISMe Zakrzów UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
2022-01-21
g. 18:00
2
12
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
2022-01-28
g. 18:00
12
13
UKS Huragan Sosnowiec KS Mysław 2:8 Szczegóły
2022-03-21
g. 18:00
13
14
UKS Huragan Sosnowiec LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
24
15
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
2022-03-18
g. 18:00
26
16
UKS Feniks Pyskowice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2022-03-09
g. 18:30
35
17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:00
39
18
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie 2:8 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
46
19
UKS Huragan Sosnowiec AKS Victory-Trans Mikołów 5:5 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
52
20
LUKS Węgierska Górka UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
2022-05-06
g. 18:00
57
21
UKS Huragan Sosnowiec KTS Wolf III Gliwice 0:10 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00
65
22
UKS Huragan Sosnowiec LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły