Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Kot
UKS Huragan Sosnowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 maja 2008 r.
44
Występy
4
Zwycięstwa
40
Porażki
9.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip - Kot Szymon 2 3:0 (11:2,11:7,11:9)
1 Kolekta Jarosław - Kot Szymon 2 3:0 (11:6,11:6,11:3)
2 Kot Szymon - Kaczmarek Jakub 2 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
2 Kot Szymon - Gulba Juliusz 2 0:3 (9:11, 11:13, 9:11)
3 Bomba Artur - Kot Szymon 2 3:0 (11:5,11:4,11:8)
3 Skórski Michał - Kot Szymon 2 3:0 (11:5,11:4,11:4)
4 Kot Szymon - Madej Bogusław 2 0:3 (3:11, 9:11, 4:11)
4 Kot Szymon - Motyka Krystian 2 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11)
5 Radło Szymon - Kot Szymon 1 3:0 (11;6, 6:11, 11:2, 11:5)
5 Strof Łukasz - Kot Szymon 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:5)
6 Kot Szymon - Struś Piotr 1 0:3 (3:11, 3:11, 7:11)
6 Kot Szymon - Korzec Przemysław 1 0:3 (4:11, 5:11, 3:11)
7 Bernacki Łukasz - Kot Szymon 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
7 Prokop Krzysztof - Kot Szymon 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:7)
8 Kot Szymon - Goniowski Piotr 2 0:3 (3:11, 12:14, 4:11)
8 Kot Szymon - Kurasz Łukasz 2 0:3 (3:11, 6:11, 5:11)
9 Kalinowski Mateusz - Kot Szymon 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5.)
9 Twardowski Szymon - Kot Szymon 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:7.)
10 Kot Szymon - Abramowicz Robert 1 2:3 (12:10, 11:9, 3:11, 4:11, 5:11)
10 Kot Szymon - Czapla Kamil 1 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 10:12)
11 Kochoń Adrian - Kot Szymon 2 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
11 Frank Roman - Kot Szymon 2 3:0 (11:7, 13:11, 13:11)
12 Korzec Przemysław - Kot Szymon 1 3:0 (11/5-11/4-11/4)
12 Struś Piotr - Kot Szymon 1 3:1 (9/11-11/3-11/1-11/6)
13 Kot Szymon - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (2:11, 5:11, 10:12)
13 Kot Szymon - Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 4:11)
17 Czapla Kamil - Kot Szymon 2 3:1 (11:8; 7:11; 11:9; 11:6)
17 Czaputa Piotr - Kot Szymon 2 1:3 (9:11; 7:11; 11:8; 12:14)
15 Skorupa Jakub - Kot Szymon 2 3:2 (11:3; 5:11; 14:12; 5:11; 11:9)
15 Adamus Paweł - Kot Szymon 2 3:0 (11:4; 11:4; 11:5)
16 Stefaniak Michał - Kot Szymon 2 3:1 (11/4; 13/11; 8/11; 11/7)
16 Goniowski Piotr - Kot Szymon 2 3:0 (11/4; 11/7; 11/6)
14 Kot Szymon - Sawicki Grzegorz 2 2:3 (11:5, 5:11, 10:12, 12:10, 8:11)
14 Kot Szymon - Frank Roman 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:2)
19 Kot Szymon - Komandzik Rafał 2 2:3 (11:5, 9:11, 8:11, 11:9, 2:11)
19 Kot Szymon - Bomba Artur 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
18 Kot Szymon - Kondziela Krzysztof 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
18 Kot Szymon - Staniszewski Piotr 2 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9)
20 Wróbel Jan - Kot Szymon 1 3:0 (11:7,11:6,11:9)
20 Stokłosa Jacek - Kot Szymon 1 3:0 (12:10,11:2,11:3)
21 Kot Szymon - Radło Szymon 1 1:3 (9:11, 3:11, 12:10, 8:11)
21 Kot Szymon - Strof Łukasz 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
22 Kot Szymon - Kolekta Jarosław 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
22 Kot Szymon - Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (12:10, 6:11, 2:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolekta Jarosław / Pustołka Bartosz - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 3:0 (11:4,11:8,11:3)
2 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 4:11)
3 Durak Kamil / Bomba Artur - Szydło Aleksander / Kot Szymon 1 3:1 (11:5,11:6,8:11,11:9)
4 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (6:11, 1:11, 8:11)
5 Wiża Roman / Strof Łukasz - Kot Szymon / Szymański Igor 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
6 Kot Szymon / Matonia Filip - Rolak Jarosław / Wrześniak Tomasz 2 0:3 (2:11, 5:11, 5:11)
7 Kondziela Krzysztof / Prokop Krzysztof - Kot Szymon / Ciosmak Maciej 2 2:3 (8:11, 8:11, 11:4, 11:9, 9:11)
8 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Stefaniak Michał / Goniowski Piotr 2 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
9 Gwizdon Oliwier / Broszkiewicz Karol - Łyp Marcin / Kot Szymon 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5.)
10 Herszkiewicz Dariusz / Kot Szymon - Abramowicz Robert / Jędrysik Dawid 2 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
11 Pruszkowski Jakub / Frank Dawid - Kot Szymon / Ciosmak Maciej 2 2:3 (11:3, 6:11, 11:2, 4:11, 7:11)
12 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (13/11-11/8-11/8)
13 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Mugowski Arkadiusz / Gwizdon Oliwier 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
14 Ciosmak Maciej / Kot Szymon - Frank Roman / Sawicki Grzegorz 2 2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:8, 9:11)
15 Adamus Paweł / Skorupa Jakub - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 0:3 (6:11; 7:11; 7:11)
16 Goniowski Piotr / Stefaniak Michał - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 3:0 (11/6; 11/6; 11/7)
17 Czaputa Piotr / Czapla Kamil - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 3:0 (11:8; 11:7; 11:5)
18 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr 2 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 6:11)
19 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Skórski Michał / Komandzik Rafał 2 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 6:11)
20 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Ciosmak Maciej / Kot Szymon 2 2:3 (11:8,11:9,6:11,8:11,8:11)
21 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Radło Szymon / Gala Dawid 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
22 Kot Szymon / Ciosmak Maciej - Pawłowski Krzysztof / Kolekta Jarosław 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)