Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Feniks Pyskowice
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Szkoła Podstawowa nr 6 w Pyskowicach, ul. Wyzwolenia 4, Pyskowice
Telefon:
601 538 921
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Janecki Andrzej
601 538 921
Osoba odpowiedzialna:
Biliński Leszek
512 805 610
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02038 Mateusz Misiak Polska 27.05.1995 26 18 78:54
02040 Michał Stefaniak Polska 03.10.2000 15 26 33:71
02033 Piotr Goniowski Polska 04.08.1992 13 23 26:50
02036 Łukasz Kurasz Polska 24.03.1986 11 22 25:58
02044 Andrzej Żamojda Polska 05.12.1962 5 13 10:27
02037 Adam Lewandowski Polska 24.12.1965 0 2 0:4
02043 Adam Wołek Polska 13.12.1975 0 0 0:0
02035 Rafał Kupka Polska 15.07.1974 0 0 0:0
02039 Jan Sopel Polska 21.09.1946 0 0 0:0
02042 Dominik Szmaj Polska 16.07.1995 0 0 0:0
02041 Sławomir Stefaniak Polska 13.08.1953 0 0 0:0
02032 Leszek Biliński Polska 15.08.1956 0 0 0:0
02034 Andrzej Janecki Polska 29.11.1973 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-15
g. 18:00
3
1
LUKS Węgierska Górka UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
2021-09-24
g. 18:00
11
2
UKS Feniks Pyskowice KTS Wolf III Gliwice 3:7 Szczegóły
2021-10-08
g. 18:00
14
3
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Feniks Pyskowice 10:0 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
24
4
UKS Feniks Pyskowice LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
25
5
LZS ISMe Zakrzów UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
2021-10-27
g. 18:00
36
6
KS Mysław UKS Feniks Pyskowice 9:1 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
38
7
UKS Feniks Pyskowice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2021-11-12
g. 18:00
47
8
UKS Huragan Sosnowiec UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
2021-11-19
g. 18:00
51
9
UKS Feniks Pyskowice LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:30
58
10
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
64
11
UKS Feniks Pyskowice AKS Victory-Trans Mikołów 5:5 Szczegóły
2022-01-21
g. 19:00
4
12
KTS Wolf III Gliwice UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
2022-02-11
g. 19:00
10
13
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:00
15
14
UKS Feniks Pyskowice KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 8:2 Szczegóły
2022-03-11
g. 18:00
23
15
UKS Feniks Pyskowice KS Mysław 0:10 Szczegóły
2022-03-18
g. 18:00
26
16
UKS Feniks Pyskowice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2022-03-25
g. 18:00
36
17
UKS Feniks Pyskowice MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00
37
18
UKS Feniks Pyskowice LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
2022-04-08
g. 18:30
48
19
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00
50
20
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
2022-05-04
g. 18:30
59
21
AKS Victory-Trans Mikołów UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
2022-05-11
g. 18:00
63
22
UKS Feniks Pyskowice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły