Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LZS Odra Kąty Opolskie
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Tarnów Opolski, ul. Kopernika 10
Telefon:
692 433 314
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Tarnów Opolski, ul. Kopernika 10
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Glinka
692 433 314
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02666 Piotr Gerlic Polska 13.06.1987 29 15 87:45
02664 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 22 18 66:54
02669 Krzysztof Kondziela Polska 25.12.1989 24 18 49:39
02672 Piotr Staniszewski Polska 19.04.1994 16 18 32:36
02674 Łukasz Bernacki Polska 30.12.1993 2 2 4:4
02668 Adam Kardyś Polska 09.04.1994 1 7 2:14
02671 Krzysztof Prokop Polska 28.11.1962 1 3 2:6
02665 Jan Eksterowicz Polska 03.02.1947 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-15
g. 19:00
2
1
KTS Wolf III Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
2021-09-24
g. 18:00
12
2
LZS Odra Kąty Opolskie KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
2021-10-08
g. 18:00
13
3
LZS ISMe Zakrzów LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
24
4
UKS Feniks Pyskowice LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
26
5
LZS Odra Kąty Opolskie KS Mysław 0:10 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:30
35
6
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
39
7
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2021-11-08
g. 19:00
46
8
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
2021-11-19
g. 18:00
52
9
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
2021-12-13
g. 18:30
57
10
AKS Victory-Trans Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 0:10 Szczegóły
2021-11-29
g. 18:00
65
11
LZS Odra Kąty Opolskie LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
2022-01-21
g. 18:00
6
12
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Victory-Trans Mikołów 7:3 Szczegóły
2022-01-24
g. 18:00
8
13
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:00
17
14
LZS Odra Kąty Opolskie KTS Wolf III Gliwice 7:3 Szczegóły
2022-03-11
g. 18:00
21
15
LZS Odra Kąty Opolskie LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
2022-03-18
g. 18:00
28
16
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
2022-03-23
g. 18:00
34
17
KS Mysław LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:00
39
18
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie 2:8 Szczegóły
2022-04-06
g. 18:30
47
19
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 1:9 Szczegóły
2022-04-29
g. 18:00
50
20
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
2022-05-06
g. 18:00
60
21
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2022-04-13
g. 18:00
61
22
LZS Odra Kąty Opolskie LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły