Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Szymon Twardowski
(KS Mysław)
44 38 6 86% 114:18
2. Przemysław Korzec
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
41 34 7 83% 102:21
3. Mateusz Kalinowski
(KS Mysław)
39 33 6 85% 98:18
4. Krzysztof Pawłowski
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
40 29 11 73% 87:33
5. Piotr Gerlic
(LZS Odra Kąty Opolskie)
44 29 15 66% 87:45
6. Piotr Struś
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
38 26 12 68% 78:36
7. Mateusz Misiak
(UKS Feniks Pyskowice)
44 26 18 59% 78:54
8. Jarosław Rolak
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
44 37 7 84% 77:15
9. Michał Skórski
(AKS Victory-Trans Mikołów)
44 29 15 66% 74:40
10. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
39 24 15 62% 72:45
11. Jarosław Kolekta
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
38 28 10 74% 70:26
12. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec )
34 23 11 68% 69:33
13. Szymon Radło
(KTS III Gliwice)
42 23 19 55% 69:57
14. Kamil Durak
(AKS Victory-Trans Mikołów)
44 23 21 52% 69:63
15. Łukasz Strof
(KTS III Gliwice)
41 25 16 61% 67:45
16. Oliwier Gwizdon
(KS Mysław)
37 33 4 89% 66:8
17. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
39 22 17 56% 66:51
18. Sebastian Bąk
(LZS Odra Kąty Opolskie)
40 22 18 55% 66:54
19. Aleksander Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec )
34 20 14 59% 60:42
20. Arkadiusz Mugowski
(KS Mysław)
33 27 6 82% 56:16
21. Robert Abramowicz
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
44 21 23 48% 51:61
22. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
36 25 11 69% 50:22
23. Krzysztof Kondziela
(LZS Odra Kąty Opolskie)
42 24 18 57% 49:39
24. Tomasz Lojtek
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
32 24 8 75% 48:17
25. Dawid Jędrysik
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
44 20 24 45% 47:67
26. Dawid Dytko
(AKS Victory-Trans Mikołów)
32 18 14 56% 45:37
27. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
40 21 19 53% 42:40
28. Jakub Pruszkowski
(LZS ISMe Zakrzów)
44 17 27 39% 41:71
29. Dariusz Steuer
(KTS III Gliwice)
22 16 6 73% 40:18
30. Kamil Smołka
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
35 17 18 49% 39:49
31. Mikołaj Adamczyk
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
40 17 23 43% 39:61
32. Jakub Kaczmarek
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
42 17 25 40% 38:68
33. Jakub Jęsiek
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
40 15 25 38% 37:69
34. Juliusz Gulba
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
38 13 25 34% 36:72
35. Kamil Czapla
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
36 14 22 39% 34:56
36. Michał Stefaniak
(UKS Feniks Pyskowice)
41 15 26 37% 33:71
37. Piotr Staniszewski
(LZS Odra Kąty Opolskie)
34 16 18 47% 32:36
38. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
35 16 19 46% 32:41
39. Szymon Budkiewicz
(LZS ISMe Zakrzów)
36 10 26 28% 30:78
40. Maciej Ciosmak
(UKS Huragan Sosnowiec )
43 14 29 33% 28:62
41. Grzegorz Sawicki
(LZS ISMe Zakrzów)
44 11 33 25% 27:89
42. Bartłomiej Gala
(KTS III Gliwice)
20 13 7 65% 26:16
43. Piotr Goniowski
(UKS Feniks Pyskowice)
36 13 23 36% 26:50
44. Łukasz Kurasz
(UKS Feniks Pyskowice)
33 11 22 33% 25:58
45. Karol Broszkiewicz
(KS Mysław)
14 11 3 79% 22:6
46. Tomasz Wrześniak
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
21 10 11 48% 21:25
47. Michał Bodnar
(KTS III Gliwice)
16 10 6 63% 20:12
48. Roman Wiża
(KTS III Gliwice)
23 10 13 43% 20:26
49. Artur Bomba
(AKS Victory-Trans Mikołów)
29 9 20 31% 18:40
50. Dawid Gala
(KTS III Gliwice)
10 7 3 70% 14:6
51. Rafał Komandzik
(AKS Victory-Trans Mikołów)
19 7 12 37% 14:24
52. Roman Frank
(LZS ISMe Zakrzów)
43 6 37 14% 12:74
53. Bartosz Pustołka
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
7 4 3 57% 11:8
54. Andrzej Żamojda
(UKS Feniks Pyskowice)
18 5 13 28% 10:27
55. Jakub Skorupa
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
36 5 31 14% 10:62
56. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
10 4 6 40% 9:15
57. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec )
44 4 40 9% 8:96
58. Paweł Adamus
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
14 3 11 21% 7:29
59. Łukasz Bernacki
(LZS Odra Kąty Opolskie)
4 2 2 50% 4:4
60. Jurij Fomin
(KS Mysław)
5 2 3 40% 4:6
61. Krystian Motyka
(LUKS Węgierska Górka)
15 2 13 13% 4:27
62. Wiktor Paruch
(KTS III Gliwice)
2 1 1 50% 2:2
63. Krzysztof Prokop
(LZS Odra Kąty Opolskie)
4 1 3 25% 2:6
64. Piotr Czaputa
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 1 5 17% 2:10
65. Igor Szymański
(UKS Huragan Sosnowiec )
6 1 5 17% 2:10
66. Adam Kardyś
(LZS Odra Kąty Opolskie)
8 1 7 13% 2:14
67. Dariusz Herszkiewicz
(UKS Huragan Sosnowiec )
8 1 7 13% 2:14
68. Mirosław Lewczuk
(KS Mysław)
1 0 1 0% 0:2
69. Marcel Piegsa
(LZS ISMe Zakrzów)
1 0 1 0% 0:2
70. Jakub Skrzypczyk
(AKS Victory-Trans Mikołów)
2 0 2 0% 0:4
71. Oskar Cesarz
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
72. Andrzej Janecki
(UKS Feniks Pyskowice)
2 0 2 0% 0:4
73. Grzegorz Czornik
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
74. Maciej Szydło
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
75. Radosław Pakuła
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
76. Adam Lewandowski
(UKS Feniks Pyskowice)
2 0 2 0% 0:4
77. Andrzej Ratka
(KS Mysław)
3 0 3 0% 0:6
78. Filip Matonia
(UKS Huragan Sosnowiec )
3 0 3 0% 0:6
79. Marcin Łyp
(UKS Huragan Sosnowiec )
4 0 4 0% 0:8
80. Mateusz Matejczyk
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:8
81. Adrian Kochoń
(LZS ISMe Zakrzów)
4 0 4 0% 0:8
82. Dawid Frank
(LZS ISMe Zakrzów)
4 0 4 0% 0:8
83. Michał Mrowca
(AKS Victory-Trans Mikołów)
6 0 6 0% 0:12
84. Gabriel Gomularz
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
10 0 10 0% 0:21