Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Korzec Przemysław
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
22 20 2 91%
2. Struś Piotr
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
21 19 2 90%
3. Gwizdon Oliwier
(KS Mysław)
19 18 1 95%
4. Mugowski Arkadiusz
(KS Mysław)
20 18 2 90%
5. Gerlic Piotr
(LZS Odra Kąty Opolskie)
22 18 4 82%
6. Bąk Sebastian
(LZS Odra Kąty Opolskie)
20 17 3 85%
7. Skórski Michał
(AKS Victory-Trans Mikołów)
22 17 5 77%
8. Kolekta Jarosław
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
21 16 5 76%
9. Kalinowski Mateusz
(KS Mysław)
19 15 4 79%
10. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
20 15 5 75%
11. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
20 15 5 75%
12. Pawłowski Krzysztof
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
21 15 6 71%
13. Dytko Dawid
(AKS Victory-Trans Mikołów)
15 14 1 93%
14. Rolak Jarosław
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
21 14 7 67%
15. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
21 14 7 67%
16. Twardowski Szymon
(KS Mysław)
18 13 5 72%
17. Strof Łukasz
(KTS Wolf III Gliwice)
21 12 9 57%
18. Lojtek Tomasz
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
16 11 5 69%
19. Smołka Kamil
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
17 11 6 65%
20. Jędrysik Dawid
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
22 11 11 50%
21. Abramowicz Robert
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
22 11 11 50%
22. Budkiewicz Szymon
(LZS ISMe Zakrzów)
18 9 9 50%
23. Kurasz Łukasz
(UKS Feniks Pyskowice)
20 9 11 45%
24. Kondziela Krzysztof
(LZS Odra Kąty Opolskie)
21 9 12 43%
25. Kaczmarek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
21 9 12 43%
26. Misiak Mateusz
(UKS Feniks Pyskowice)
22 9 13 41%
27. Szydło Stanisław
(UKS Huragan Sosnowiec )
17 8 9 47%
28. Staniszewski Piotr
(LZS Odra Kąty Opolskie)
17 8 9 47%
29. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
19 8 11 42%
30. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
21 8 13 38%
31. Stefaniak Michał
(UKS Feniks Pyskowice)
21 8 13 38%
32. Goniowski Piotr
(UKS Feniks Pyskowice)
21 8 13 38%
33. Pruszkowski Jakub
(LZS ISMe Zakrzów)
22 8 14 36%
34. Wiża Roman
(KTS Wolf III Gliwice)
15 7 8 47%
35. Szydło Aleksander
(UKS Huragan Sosnowiec )
17 7 10 41%
36. Jęsiek Jakub
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
20 7 13 35%
37. Durak Kamil
(AKS Victory-Trans Mikołów)
22 7 15 32%
38. Gala Dawid
(KTS Wolf III Gliwice)
7 6 1 86%
39. Wrześniak Tomasz
(KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa)
8 6 2 75%
40. Fomin Jurij
(KS Mysław)
10 6 4 60%
41. Radło Szymon
(KTS Wolf III Gliwice)
18 6 12 33%
42. Czapla Kamil
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
18 6 12 33%
43. Pustołka Bartosz
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
5 5 0 100%
44. Bomba Artur
(AKS Victory-Trans Mikołów)
16 5 11 31%
45. Adamczyk Mikołaj
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
20 5 15 25%
46. Ciosmak Maciej
(UKS Huragan Sosnowiec )
21 5 16 24%
47. Frank Roman
(LZS ISMe Zakrzów)
22 5 17 23%
48. Komandzik Rafał
(AKS Victory-Trans Mikołów)
9 4 5 44%
49. Kot Szymon
(UKS Huragan Sosnowiec )
22 4 18 18%
50. Sawicki Grzegorz
(LZS ISMe Zakrzów)
22 4 18 18%
51. Gulba Juliusz
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
19 3 16 16%
52. Broszkiewicz Karol
(KS Mysław)
2 2 0 100%
53. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
2 2 0 100%
54. Gala Bartłomiej
(KTS Wolf III Gliwice)
8 2 6 25%
55. Bodnar Michał
(KTS Wolf III Gliwice)
9 2 7 22%
56. Gomularz Gabriel
(LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów)
1 1 0 100%
57. Bernacki Łukasz
(LZS Odra Kąty Opolskie)
2 1 1 50%
58. Prokop Krzysztof
(LZS Odra Kąty Opolskie)
2 1 1 50%
59. Mrowca Michał
(AKS Victory-Trans Mikołów)
3 1 2 33%
60. Czaputa Piotr
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 1 2 33%
61. Steuer Dariusz
(KTS Wolf III Gliwice)
9 1 8 11%
62. Skorupa Jakub
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
18 1 17 6%
63. Paruch Wiktor
(KTS Wolf III Gliwice)
1 0 1 0%
64. Szydło Maciej
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
65. Pakuła Radosław
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
66. Czornik Grzegorz
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
67. Janecki Andrzej
(UKS Feniks Pyskowice)
1 0 1 0%
68. Cesarz Oskar
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
69. Lewandowski Adam
(UKS Feniks Pyskowice)
1 0 1 0%
70. Skrzypczyk Jakub
(AKS Victory-Trans Mikołów)
1 0 1 0%
71. Żamojda Andrzej
(UKS Feniks Pyskowice)
2 0 2 0%
72. Matejczyk Mateusz
(MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 0 2 0%
73. Łyp Marcin
(UKS Huragan Sosnowiec )
2 0 2 0%
74. Matonia Filip
(UKS Huragan Sosnowiec )
2 0 2 0%
75. Frank Dawid
(LZS ISMe Zakrzów)
2 0 2 0%
76. Piegsa Marcel
(LZS ISMe Zakrzów)
2 0 2 0%
77. Szymański Igor
(UKS Huragan Sosnowiec )
3 0 3 0%
78. Kardyś Adam
(LZS Odra Kąty Opolskie)
4 0 4 0%
79. Herszkiewicz Dariusz
(UKS Huragan Sosnowiec )
4 0 4 0%
80. Motyka Krystian
(LUKS Węgierska Górka)
4 0 4 0%
81. Adamus Paweł
(MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry)
7 0 7 0%