Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Stanisław
Szydło
UKS Huragan Sosnowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 kwietnia 1970 r.
34
Występy
23
Zwycięstwa
11
Porażki
67.65%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pustołka Bartosz - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:6, 5:11, 11:5, 11:13, 8:11)
1 Pawłowski Krzysztof - Szydło Stanisław 1 3:2 (9:11, 11:6,4:11,11:4,11:8)
2 Szydło Stanisław - Jęsiek Jakub 1 3:0 (11:9, 13:11, 13:11)
2 Szydło Stanisław - Adamus Paweł 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:3, 11:5)
3 Durak Kamil - Szydło Stanisław 1 1:3 (11:3,4:11,6:11,7:11)
3 Dytko Dawid - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:1,11:7,11:4)
4 Szydło Stanisław - Wróbel Jan 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
4 Szydło Stanisław - Stokłosa Jacek 1 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
7 Gerlic Piotr - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:4)
7 Kondziela Krzysztof - Szydło Stanisław 1 0:3 (11:13, 2:11, 6:11)
8 Szydło Stanisław - Stefaniak Michał 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:9)
8 Szydło Stanisław - Misiak Mateusz 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:9, 16:14)
10 Szydło Stanisław - Czapla Kamil 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
10 Szydło Stanisław - Abramowicz Robert 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 6:11, 11:8)
11 Pruszkowski Jakub - Szydło Stanisław 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:6, 6:11)
11 Sawicki Grzegorz - Szydło Stanisław 1 3:2 (12:10, 4:11, 11:6, 3:11, 11:9)
12 Struś Piotr - Szydło Stanisław 1 3:1 (11/7-11/8-7/11-11/7)
12 Korzec Przemysław - Szydło Stanisław 1 3:0 (11/5-11/6-13/11)
13 Szydło Stanisław - Twardowski Szymon 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 5:11)
13 Szydło Stanisław - Kalinowski Mateusz 1 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:6)
17 Abramowicz Robert - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:8; 6:11; 12:10; 7:11; 9:11)
17 Jędrysik Dawid - Szydło Stanisław 1 0:3 (2:11; 3:11; 6:11)
15 Jęsiek Jakub - Szydło Stanisław 1 1:3 (11:9; 8:11; 2:11; 6:11)
15 Kaczmarek Jakub - Szydło Stanisław 1 2:3 (9:11; 11:8; 10:12; 11:6; 4:11)
16 Misiak Mateusz - Szydło Stanisław 1 2:3 (11/6; 11/13; 5/11; 11/7; 11/13)
16 Kurasz Łukasz - Szydło Stanisław 1 2:3 (11/3; 6/11; 11/8; 7/11; 6/11)
14 Szydło Stanisław - Budkiewicz Szymon 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
14 Szydło Stanisław - Pruszkowski Jakub 1 3:1 (6:11, 12:10, 11:5, 11:8)
19 Szydło Stanisław - Durak Kamil 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
19 Szydło Stanisław - Skórski Michał 1 3:0 (11:7, 14:12, 11:3)
18 Szydło Stanisław - Bąk Sebastian 1 2:3 (11:4, 9:11, 5:11, 11:2, 6:11)
18 Szydło Stanisław - Gerlic Piotr 1 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:8)
20 Stokłosa Jacek - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:9,12:10,11:9)
20 Wróbel Jan - Szydło Stanisław 1 3:1 (6:11,11:7,11:3,11:4)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pawłowski Krzysztof / Jabłoński Filip - Szydło Aleksander / Szydło Stanisław 1 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 9:11)
2 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Adamus Paweł / Gulba Juliusz 1 3:0 (14:12, 11:5, 11:4)
3 Skórski Michał / Dytko Dawid - Szydło Stanisław / Ciosmak Maciej 2 3:2 (16:14,11:9,12:14,5:11,11:8)
4 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
7 Gerlic Piotr / Bernacki Łukasz - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:9)
8 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz 1 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
10 Szydło Stanisław / Ciosmak Maciej - Adamczyk Mikołaj / Czapla Kamil 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:6, 9:11, 11:6)
11 Sawicki Grzegorz / Frank Roman - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 2:3 (4:11, 11:6, 9:11, 11:8, 6:11)
12 Korzec Przemysław / Struś Piotr - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (13/11-11/8-11/8)
13 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Kalinowski Mateusz / Twardowski Szymon 1 1:3 (12:14, 9:11, 11:9,7:11)
14 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Budkiewicz Szymon / Pruszkowski Jakub 1 1:3 (10:12, 11:13, 11:7, 5:11)
15 Jęsiek Jakub / Kaczmarek Jakub - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 0:3 (13:15; 5:11; 11:13)
16 Misiak Mateusz / Kurasz Łukasz - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 2:3 (11/5; 10/12; 8/11; 11/7; 8/11)
17 Jędrysik Dawid / Abramowicz Robert - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 0:3 (9:11; 5:11; 7:11)
18 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Gerlic Piotr / Bąk Sebastian 1 1:3 (10:12, 13:11, 5:11, 7:11)
19 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Bomba Artur / Durak Kamil 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:2, 11:6)
20 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Szydło Stanisław / Herszkiewicz Dariusz 1 3:0 (11:5,11:8,11:4)