Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół Orzesze
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502298539
E-mail:
ukts.sokolorzesze@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
SP nr 4, ul Stuska 10
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502298539
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03266 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 17 23 51:69
03269 Wacław Suchecki Polska 19.03.1968 20 18 50:48
03256 Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 11 24 24:65
03265 Adam Piątek Polska 03.06.2002 8 25 16:50
03264 Jan Orszulik Polska 08.10.1985 1 7 2:14
03248 Tomasz Kałuża Polska 19.04.2009 0 4 0:8
03254 Oliwier Turek Polska 29.07.2009 0 4 0:8
03253 Kacper Tomaszewski Polska 21.05.2009 0 4 0:12
03270 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 2 0:4
03257 Piotr Czyrnia Polska 05.01.1990 0 1 0:3
03259 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
03263 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 5 0:10
03252 Jakub Szymik Polska 29.12.2009 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-10
g. 18:30
6
1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2021-09-24
g. 18:00
8
2
UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
2021-10-08
g. 18:30
17
3
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2021-10-15
g. 18:00
21
4
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice-Dziedzice 0:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 17:30
28
5
MUKS Jedynka Pszów UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2021-12-17
g. 19:00
34
6
UKTS Sokół Orzesze LZS BLYSS Kujakowice 4:6 Szczegóły
2021-11-03
g. 18:00
39
7
MOSIR Łaziska Górne UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2021-12-22
g. 19:00
47
8
UKTS Sokół Orzesze LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
2021-11-19
g. 18:00
50
9
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2021-12-03
g. 19:00
60
10
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
2021-12-21
g. 18:00
61
11
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
2022-01-21
g. 19:00
1
12
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
2022-01-28
g. 19:00
7
13
UKTS Sokół Orzesze KS Viret CMC Zawiercie 2:8 Szczegóły
2022-03-17
g. 19:00
13
14
UKTS Sokół Orzesze MOSIR Łaziska Górne 7:3 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00
19
15
UKTS Sokół Orzesze MUKS Jedynka Pszów 5:5 Szczegóły
2022-03-18
g. 19:00
25
16
UKTS Sokół Orzesze ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
2022-03-22
g. 18:30
31
17
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
37
18
LZS CHESPA Żywocice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2022-04-08
g. 18:00
43
19
LZS BLYSS Kujakowice UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
2022-04-29
g. 19:00
49
20
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
2022-05-06
g. 19:00
55
21
MKS Czechowice-Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00
61
22
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły