Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Piątek
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 czerwca 2002 r.
33
Występy
8
Zwycięstwa
25
Porażki
24.24%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Sobel Bartosz - Piątek Adam 2 3:0 (11:1, 11:8, 11:3)
4 Piątek Adam - Szołtysek Artur 2 0:3 (4;11, 5;11, 4;11)
4 Piątek Adam - Zwoliński Mariusz 2 0:3 (4;11, 3;11, 4;11)
5 Lasota Marcin - Piątek Adam 2 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:7, )
5 Borek Łukasz - Piątek Adam 2 3:0 (12:10, 11:8,11:5, )
7 Sasiak Rafał - Piątek Adam 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:4)
7 Olencki Robert - Piątek Adam 2 3:2 (11:2, 8:11, 6:11, 11:7, 11:6)
9 Piotrowski Marcin - Piątek Adam 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:7)
9 Piotrowski Tadeusz - Piątek Adam 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:2)
10 Piątek Adam - Gumiński Krzysztof 2 2:3 (13:11, 11:7, 5:11, 4:11, 16:18)
10 Piątek Adam - Ostachowski Piotr 2 0:3 (10:12, 9:11, 7:11)
6 Piątek Adam - Płóciennik Marek 2 0:3 (3;11, 1;11, 6;11)
6 Piątek Adam - Malecha Maciej 2 1:3 (11;6, 10;12, 3;11, 3;11)
11 Sobel Artur - Piątek Adam 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
11 Durka Tadeusz - Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
8 Piątek Adam - Szczepanek Karol 2 3:1 (5;11, 11;9, 11;7, 11;5)
8 Piątek Adam - Wodniak Michał 2 1:3 (9;11, 12;10, 5;11, 5;11)
13 Piątek Adam - Glanowski Jakub 2 1:3 (11;8, 5;11, 5;11, 6;11)
13 Piątek Adam - Minda Michał 2 0:3 (4;11, 10;12, 7;11)
15 Piątek Adam - Borek Łukasz 2 3:0 (11;9, 11;8, 11;4)
15 Piątek Adam - Lasota Marcin 2 0:3 (2;11, 10;12, 6;11)
14 Piątek Adam - Olencki Robert 2 3:1 (5;11, 11;9, 11;5, 11;6)
14 Piątek Adam - Sasiak Rafał 2 1:3 (8;11, 4;11, 11;4, 11;13)
16 Piątek Adam - Lewczak Krzysztof 2 3:1 (11;7, 19;17, 12;14, 11;7)
16 Piątek Adam - Friebe Janusz 2 3:0 (11;7, 11;9, 11;8)
18 Szczepanek Błażej - Piątek Adam 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8, )
18 Wodniak Michał - Piątek Adam 2 3:2 (11:4, 9:11, 11:4, 5:11, 11:5, )
19 Malecha Maciej - Piątek Adam 2 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 9:11)
19 Połoszczanski Dawid - Piątek Adam 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
20 Piątek Adam - Piech Paweł 2 0:3 (8;11, 4;11, 4;11)
20 Piątek Adam - Idaczyk Dominik 2 1:3 (9;11, 8;11, 11;9, 7;11)
17 Piątek Adam - Schreiber Jerzy 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
17 Piątek Adam - Jurasz Adam 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Ramenda Adam / Zwoliński Mariusz 1 1:3 (11;8, 8;11, 7;11, 6;11)
5 Lasota Mateusz / Borek Łukasz - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8, )
6 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Galas Michał / Załuski Jakub 1 0:3 (11;13, 6;11, 7;11)
7 Chorąży Maciej / Mleczko Radosław - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 9:11)
8 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał 1 3:2 (6;11, 11;7, 7;11, 12;10, 11;6)
9 Piotrowski Marcin / Trela Mateusz - Orszulik Jan / Piątek Adam 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:3)
10 Piątek Adam / Orszulik Jan - Ostachowski Piotr / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (3:11. 11:9, 3:11, 3:11)
11 Friebe Janusz / Sobel Artur - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
13 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Trela Mateusz / Piotrowski Marcin 2 0:3 (9;11, 8;11, 4;11)
14 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Sasiak Rafał / Olencki Robert 2 3:1 (11;5, 9;11, 11;3, 11;6)
15 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Lasota Mateusz / Borek Łukasz 2 2:3 (11;7, 7;11, 4;11, 11;7, 6;11)
16 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz 2 3:2 (11;8, 8;11, 11;6, 7;11, 14;12)
17 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Schreiber Jerzy / Jurasz Adam 2 3:2 (11:5, 11:7, 11:13, 7:11, 13:11)
18 Jędrzejak Patryk / Wodniak Michał - Przewłocki Jacek / Piątek Adam 2 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 7:11, )
19 Głuszek Wojciech / Płóciennik Marek - Piątek Adam / Orszulik Jan 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
20 Przewłocki Jacek / Piątek Adam - Bartusik Marek / Idaczyk Dominik 2 2:3 (9;11, 5;11, 11;3, 11;5, 10;12)