Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Tarnowskie Góry, ul. Wyspiańskiego 3, SP nr 3
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Tarnowskie Góry, ul. Wyspiańskiego 3, SP nr 3
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michalski Marian
606 528 297
Osoba odpowiedzialna:
Kocik Mariusz
508 279 801
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02276 Marek Bartusik Polska 24.03.1992 19 23 57:69
02290 Paweł Piech Polska 28.09.1995 22 22 47:49
02291 Szymon Skop Polska 14.04.1990 13 25 39:75
02284 Dominik Idaczyk Polska 31.03.2002 15 21 30:42
02275 Paweł Adamus Polska 11.09.1999 1 7 2:14
02286 Jakub Kaczmarek Polska 21.01.2002 0 2 0:4
02320 Radosław Pakuła Polska 23.08.2005 0 2 0:4
02280 Grzegorz Czornik Polska 22.02.1970 0 4 0:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-10
g. 18:30
6
1
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
2021-09-24
g. 18:30
7
2
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry ULKTS Pszczyna 9:1 Szczegóły
2021-10-08
g. 18:00
18
3
KS Naprzód Borucin MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2021-12-21
g. 18:30
20
4
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
2021-10-22
g. 19:00
29
5
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:30
33
6
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MUKS Jedynka Pszów 2:8 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
40
7
LZS BLYSS Kujakowice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
2021-11-09
g. 18:30
46
8
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MOSIR Łaziska Górne 10:0 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
51
9
LZS CHESPA Żywocice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:30
59
10
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
2021-12-10
g. 19:00
62
11
KTS II Gliwice MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2022-01-21
g. 17:30
5
12
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
2022-04-05
g. 18:30
9
13
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
2022-03-04
g. 18:30
16
14
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS BLYSS Kujakowice 1:9 Szczegóły
2022-03-11
g. 18:30
22
15
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
2022-03-18
g. 18:30
27
16
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
2022-03-23
g. 18:00
35
17
MOSIR Łaziska Górne MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:00
38
18
ULKTS Pszczyna MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
2022-04-19
g. 18:30
48
19
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry LZS CHESPA Żywocice 6:4 Szczegóły
2022-04-29
g. 19:00
49
20
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
2022-05-06
g. 18:30
60
21
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00
62
22
KS Viret CMC Zawiercie MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły