Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wacław
Suchecki
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 marca 1968 r.
38
Występy
20
Zwycięstwa
18
Porażki
52.63%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Idaczyk Dominik - Suchecki Wacław 2 3:2 (11:4, 11:13, 11:8, 6:11, 11:7)
1 Piech Paweł - Suchecki Wacław 2 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 9:11)
2 Suchecki Wacław - Mrozek Patryk 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;5)
2 Suchecki Wacław - Piecowski Mirosław 2 3:2 (11;6, 8;11, 12;10, 9;11, 11;4)
3 Sobel Bartosz - Suchecki Wacław 2 3:2 (7:11, 18:16, 8:11, 11:1, 11:8)
3 Rułka Filip - Suchecki Wacław 2 1:3 (6:11, 15:13, 10:12, 8:11)
5 Borek Łukasz - Suchecki Wacław 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7, )
5 Lasota Marcin - Suchecki Wacław 2 2:3 (4:11, 11:7, 6:11, 11:9, 7:11, )
7 Olencki Robert - Suchecki Wacław 2 2:3 (11:8, 3:11, 9:11, 11:9, 9:11)
7 Sasiak Rafał - Suchecki Wacław 2 1:3 (8411, 12:10, 7:11, 9:11)
9 Trela Mateusz - Suchecki Wacław 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
9 Glanowski Jakub - Suchecki Wacław 1 1:3 (7:11, 12:14, 11:8, 8:11)
10 Suchecki Wacław - Masłowski Jakub 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11)
10 Suchecki Wacław - Kwodawski Bartosz 1 2:3 (11:7, 9:11, 2:11, 11:4, 2:11)
6 Suchecki Wacław - Malecha Maciej 2 3:1 (11;9, 10;12, 13;11, 11;6)
6 Suchecki Wacław - Płóciennik Marek 2 1:3 (7;11, 6;11, 11;9, 2;11)
11 Durka Tadeusz - Suchecki Wacław 2 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 11:7)
11 Sobel Artur - Suchecki Wacław 2 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:14)
8 Suchecki Wacław - Wodniak Michał 2 1:3 (4;11, 9;11, 11;4, 5;11)
8 Suchecki Wacław - Szczepanek Karol 2 3:1 (9;11, 11;6, 11;7, 13;11)
12 Masłowski Jakub - Suchecki Wacław 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
12 Szotek Karol - Suchecki Wacław 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
13 Suchecki Wacław - Piotrowski Marcin 1 3:1 (11;8, 12;10, 8;11, 11;9)
13 Suchecki Wacław - Trela Mateusz 1 1:3 (9;11, 8;11, 12;10, 4;11)
15 Suchecki Wacław - Lasota Mateusz 1 3:2 (11;6, 8;11, 11;5, 9;11, 11;5)
15 Suchecki Wacław - Kowol Marek 1 1:3 (11;7, 8;11, 8;11, 6;11)
14 Suchecki Wacław - Mleczko Radosław 1 1:3 (3;11, 11;8, 7;11, 6;11)
14 Suchecki Wacław - Chorąży Maciej 1 0:3 (8;11, 7;11, 7;11)
16 Suchecki Wacław - Durka Tadeusz 1 3:1 (7;11, 11;9, 11;9, 11;8)
16 Suchecki Wacław - Sobel Artur 1 3:2 (11;5, 13;15, 4;11, 11;8, 11;4)
18 Linek Adam - Suchecki Wacław 1 2:3 (11:8, 5:11, 12:10, 4:11, 8:11, )
18 Jędrzejak Patryk - Suchecki Wacław 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9, )
19 Głuszek Wojciech - Suchecki Wacław 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 9:11)
19 Załuski Jakub - Suchecki Wacław 1 1:3 (10:12, 11:7, 13:15, 5:11)
20 Suchecki Wacław - Bartusik Marek 1 2:3 (8;11, 11;7, 12;10, 9;11, 7;11)
20 Suchecki Wacław - Skop Szymon 1 3:0 (11;5, 11;2, 11;8)
17 Suchecki Wacław - Sobel Bartosz 1 2:3 (11:9, 4:11, 11:9, 6:11, 10:12)
17 Suchecki Wacław - Rułka Filip 1 0:3 (3:11, 9:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
2 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 3:1 (6;11, 11;5, 11;9, 11;8)
3 Sobel Bartosz / Rułka Filip - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 2:3 (4:11, 10:12, 11:9, 12:10, 8:11)
5 Kowol Marek / Lasota Marcin - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 1:3 (7:11, 10:12, 11:8,8:11, )
6 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Płóciennik Marek / Malecha Maciej 2 3:0 (11;7, 11;8, 11;5)
7 Sasiak Rafał / Wąsik Michał - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 0:3 (6:11, 4:11, 3:11)
8 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Linek Adam / Szczepanek Karol 2 3:0 (11;8, 14;12, 11;7)
9 Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub - Przewłocki Jacek / Suchecki Wacław 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:4)
10 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Masłowski Jakub / Szotek Karol 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
11 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11)
12 Masłowski Jakub / Szotek Karol - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:5)
13 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (11;7, 11;7, 12;14, 11;6)
14 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:2 (7;11, 11;9, 11;9, 8;11, 12;10)
15 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Kowol Marek / Lasota Marcin 1 3:2 (11;7, 7;11, 8;11, 11;7, 12;10)
16 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11;7, 11;6, 10;12, 11;8)
17 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Rułka Filip / Sobel Bartosz 1 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 11:7)
18 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 1:3 (8:11, 11:9, 11:8, 8:11, )
19 Załuski Jakub / Połoszczanski Dawid - Przewłocki Jacek / Suchecki Wacław 1 1:3 (11:5, 5:11, 3:11, 4:11)
20 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11;4, 11;8, 11;5)