Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jakub Masłowski
(KTS II Gliwice)
43 42 1 98% 126:3
2. Adam Ramenda
(MKS Czechowice-Dziedzice)
42 32 10 76% 96:30
3. Adrian Eliasz
(KS Naprzód Borucin)
42 31 11 74% 93:33
4. Marek Kowol
(MUKS Jedynka Pszów)
44 31 13 70% 93:39
5. Błażej Cioch
(MKS Czechowice-Dziedzice)
44 30 14 68% 90:42
6. Jakub Załuski
(LZS BLYSS Kujakowice)
34 26 8 76% 78:24
7. Krzysztof Gumiński
(KTS II Gliwice)
37 33 4 89% 74:10
8. Mariusz Zwoliński
(MKS Czechowice-Dziedzice)
44 34 10 77% 70:20
9. Karol Szotek
(KTS II Gliwice)
27 23 4 85% 69:12
10. Łukasz Borek
(MUKS Jedynka Pszów)
44 34 10 77% 68:20
11. Adrian Myszewski
(LITS Meble Anders Żywiec)
35 22 13 63% 66:39
12. Mateusz Lasota
(MUKS Jedynka Pszów)
44 22 22 50% 66:66
13. Adam Linek
(LZS CHESPA Żywocice)
44 21 23 48% 63:69
14. Artur Szołtysek
(MKS Czechowice-Dziedzice)
44 31 13 70% 62:26
15. Waldemar Pal
(LITS Meble Anders Żywiec)
32 20 12 63% 60:36
16. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
44 29 15 66% 59:31
17. Wojciech Głuszek
(LZS BLYSS Kujakowice)
41 25 16 61% 59:41
18. Michał Galas
(LZS BLYSS Kujakowice)
27 19 8 70% 57:24
19. Marek Bartusik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
42 19 23 45% 57:69
20. Marek Płóciennik
(LZS BLYSS Kujakowice)
25 24 1 96% 54:2
21. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
33 24 9 73% 54:22
22. Bartosz Kwodawski
(KTS II Gliwice)
32 24 8 75% 53:18
23. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół Orzesze)
40 17 23 43% 51:69
24. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół Orzesze)
38 20 18 53% 50:48
25. Artur Sobel
(ULKTS Pszczyna)
44 20 24 45% 49:63
26. Piotr Ostachowski
(KTS II Gliwice)
35 24 11 69% 48:23
27. Jakub Glanowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
38 21 17 55% 48:46
28. Tadeusz Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
31 16 15 52% 47:45
29. Paweł Piech
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
44 22 22 50% 47:49
30. Filip Rułka
(LITS Meble Anders Żywiec)
35 22 13 63% 46:28
31. Patryk Mrozek
(KS Naprzód Borucin)
44 20 24 45% 46:64
32. Igor Dąbrowski
(KS Naprzód Borucin)
42 19 23 45% 45:61
33. Patryk Jędrzejak
(LZS CHESPA Żywocice)
36 15 21 42% 45:63
34. Maciej Chorąży
(MOSIR Łaziska Górne)
44 14 30 32% 42:90
35. Bartosz Sobel
(LITS Meble Anders Żywiec)
29 18 11 62% 39:25
36. Szymon Skop
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
38 13 25 34% 39:75
37. Marcin Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
30 15 15 50% 36:38
38. Mateusz Trela
(KS Viret CMC Zawiercie)
33 14 19 42% 36:53
39. Michał Minda
(KS Viret CMC Zawiercie)
31 16 15 52% 33:31
40. Dominik Idaczyk
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
36 15 21 42% 30:42
41. Maciej Malecha
(LZS BLYSS Kujakowice)
25 14 11 56% 28:22
42. Błażej Szczepanek
(LZS CHESPA Żywocice)
40 14 26 35% 28:52
43. Tadeusz Durka
(ULKTS Pszczyna)
44 12 32 27% 28:82
44. Radosław Mleczko
(MOSIR Łaziska Górne)
41 9 32 22% 27:96
45. Krzysztof Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
35 11 24 31% 24:65
46. Michał Wodniak
(LZS CHESPA Żywocice)
38 11 27 29% 23:61
47. Dawid Połoszczanski
(LZS BLYSS Kujakowice)
15 11 4 73% 22:8
48. Marcin Lasota
(MUKS Jedynka Pszów)
44 11 33 25% 22:66
49. Adam Piątek
(UKTS Sokół Orzesze)
33 8 25 24% 16:50
50. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
44 7 37 16% 16:94
51. Krzysztof Lewczak
(ULKTS Pszczyna)
42 6 36 14% 13:91
52. Rafał Sasiak
(MOSIR Łaziska Górne)
31 5 26 16% 10:54
53. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
6 4 2 67% 8:5
54. Mateusz Gawlas
(MKS Czechowice-Dziedzice)
2 2 0 100% 4:0
55. Dariusz Steuer
(KTS II Gliwice)
2 2 0 100% 4:0
56. Marek Ciemienga
(KS Naprzód Borucin)
2 2 0 100% 4:0
57. Marcin Zaremba
(LZS CHESPA Żywocice)
6 2 4 33% 4:8
58. Robert Olencki
(MOSIR Łaziska Górne)
26 2 24 8% 4:49
59. Oliwier Śliwka
(KS Naprzód Borucin)
2 1 1 50% 2:2
60. Adam Jurasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 1 3 25% 2:6
61. Adrian Pańczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
6 1 5 17% 2:10
62. Jan Orszulik
(UKTS Sokół Orzesze)
8 1 7 13% 2:14
63. Paweł Adamus
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
8 1 7 13% 2:14
64. Michał Wąsik
(MOSIR Łaziska Górne)
20 1 19 5% 2:38
65. Bogusław Surma
(ULKTS Pszczyna)
1 0 1 0% 0:2
66. Grzegorz Macioł
(ULKTS Pszczyna)
1 0 1 0% 0:2
67. Piotr Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
1 0 1 0% 0:3
68. Krystian Bega
(LZS CHESPA Żywocice)
2 0 2 0% 0:4
69. Jakub Kaczmarek
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
70. Radosław Pakuła
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
71. Paweł Kurek
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 0 2 0% 0:4
72. Patryk Przeżycki
(MOSIR Łaziska Górne)
2 0 2 0% 0:4
73. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders Żywiec)
2 0 2 0% 0:4
74. Marek Tkocz
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0% 0:4
75. Jakub Szymik
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0% 0:6
76. Grzegorz Czornik
(MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry)
4 0 4 0% 0:8
77. Oliwier Turek
(UKTS Sokół Orzesze)
4 0 4 0% 0:8
78. Tomasz Kałuża
(UKTS Sokół Orzesze)
4 0 4 0% 0:8
79. Sebastian Mrozik
(UKTS Sokół Orzesze)
5 0 5 0% 0:10
80. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół Orzesze)
4 0 4 0% 0:12
81. Krystian Tokarski
(KS Viret CMC Zawiercie)
5 0 5 0% 0:12
82. Karol Szczepanek
(LZS CHESPA Żywocice)
10 0 10 0% 0:20
83. Wojciech Drwięga
(MOSIR Łaziska Górne)
12 0 12 0% 0:24