Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Czyrnia
UKTS Sokół Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 listopada 1991 r.
35
Występy
11
Zwycięstwa
24
Porażki
31.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Gliwice 22 43 181:39
2. MKS Czechowice-Dziedzice 22 38 166:54
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 144:76
4. LITS Meble Anders Żywiec 22 29 132:88
5. MUKS Jedynka Pszów 22 26 123:97
6. KS Naprzód Borucin 22 25 130:90
7. KS Viret CMC Zawiercie 22 24 109:111
8. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 15 85:135
9. UKTS Sokół Orzesze 22 11 82:138
10. LZS CHESPA Żywocice 22 10 75:145
11. ULKTS Pszczyna 22 6 58:162
12. MOSIR Łaziska Górne 22 4 35:185

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:9, 12:10, 5:11, 11:13, 11;9)
2 Czyrnia Krzysztof - Dąbrowski Igor 1 0:3 (4;11, 8;11, 7;11)
2 Czyrnia Krzysztof - Eliasz Adrian 1 1:3 (5;11, 12;10, 9;11, 5;11)
3 Myszewski Adrian - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:8)
3 Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (14:12, 8:11, 7:11, 11:5, 11:6)
4 Czyrnia Krzysztof - Cioch Błażej 1 0:3 (8;11 6;11 7;11)
4 Czyrnia Krzysztof - Ramenda Adam 1 2:3 (5;11, 12;10, 11;8, 8;11, 10;12)
5 Lasota Mateusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:13, 9:11, 11:7, 11:9, 11:7)
5 Kowol Marek - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:6, )
7 Chorąży Maciej - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
7 Mleczko Radosław - Czyrnia Krzysztof 1 3:1 (15:13, 11:8, 8:11, 13:11)
10 Czyrnia Krzysztof - Kwodawski Bartosz 1 0:3 (3:11, 6:11, 7:11)
10 Czyrnia Krzysztof - Masłowski Jakub 1 0:3 (5:11, 4:11, 4:11)
6 Czyrnia Krzysztof - Załuski Jakub 1 0:3 (6;11, 7;11, 9;11)
6 Czyrnia Krzysztof - Galas Michał 1 3:1 (11;6, 11;5, 12;14, 11;6)
11 Friebe Janusz - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:6, 8:11, 12:14, 12:10, 11:9)
11 Lewczak Krzysztof - Czyrnia Krzysztof 1 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 7:11, 14:12)
8 Czyrnia Krzysztof - Jędrzejak Patryk 1 3:1 (11;5, 8;11, 11;9, 11;7)
8 Czyrnia Krzysztof - Linek Adam 1 1:3 (6;11, 4;11, 11;6, 8;11)
12 Kwodawski Bartosz - Czyrnia Krzysztof 2 3:2 (5:11, 6:11, 11:9, 12:10, 11:5)
12 Ostachowski Piotr - Czyrnia Krzysztof 2 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 11:6)
13 Czyrnia Krzysztof - Minda Michał 2 0:3 (6;11, 9;11, 7;11)
13 Czyrnia Krzysztof - Glanowski Jakub 2 0:3 (9;11, 4;11, 9;11)
15 Czyrnia Krzysztof - Lasota Marcin 2 3:0 (14;12, 11;4, 12;10)
15 Czyrnia Krzysztof - Borek Łukasz 2 1:3 (11;8, 8;11, 6;11, 10;12)
14 Czyrnia Krzysztof - Sasiak Rafał 2 3:1 (4;11, 11;7, 11;5, 11;5)
14 Czyrnia Krzysztof - Olencki Robert 2 3:0 (11;8, 12;10, 11;2)
16 Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz 2 3:1 (12;10, 5;11, 11;4, 11;5)
16 Czyrnia Krzysztof - Lewczak Krzysztof 2 3:2 (11;13, 11;4, 8;11, 16;14, 11;2)
18 Wodniak Michał - Czyrnia Krzysztof 2 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 9:11, )
18 Szczepanek Błażej - Czyrnia Krzysztof 2 3:1 (13:11, 11:7, 3:11, 11:5, )
20 Czyrnia Krzysztof - Idaczyk Dominik 2 3:2 (5;11, 11;13, 11;4, 11;4, 11;7)
20 Czyrnia Krzysztof - Piech Paweł 2 1:3 (11;9, 10;12, 2;11, 6;11)
17 Czyrnia Krzysztof - Jurasz Adam 2 3:1 (11:8, 11:7, 11:13, 11:7)
17 Czyrnia Krzysztof - Schreiber Jerzy 2 3:1 (11:7, 11:9, 12:14, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2021/2022

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartusik Marek / Idaczyk Dominik - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
2 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Eliasz Adrian / Mrozek Patryk 2 3:1 (6;11, 11;5, 11;9, 11;8)
3 Sobel Bartosz / Rułka Filip - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 2 2:3 (4:11, 10:12, 11:9, 12:10, 8:11)
5 Kowol Marek / Lasota Marcin - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 1:3 (7:11, 10:12, 11:8,8:11, )
6 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Płóciennik Marek / Malecha Maciej 2 3:0 (11;7, 11;8, 11;5)
7 Sasiak Rafał / Wąsik Michał - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 0:3 (6:11, 4:11, 3:11)
8 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Linek Adam / Szczepanek Karol 2 3:0 (11;8, 14;12, 11;7)
10 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Masłowski Jakub / Szotek Karol 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
11 Lewczak Krzysztof / Durka Tadeusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 2 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 8:11)
12 Masłowski Jakub / Szotek Karol - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:5)
13 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Glanowski Jakub / Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (11;7, 11;7, 12;14, 11;6)
14 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Chorąży Maciej / Mleczko Radosław 1 3:2 (7;11, 11;9, 11;9, 8;11, 12;10)
15 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Kowol Marek / Lasota Marcin 1 3:2 (11;7, 7;11, 8;11, 11;7, 12;10)
16 Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof - Friebe Janusz / Sobel Artur 1 3:1 (11;7, 11;6, 10;12, 11;8)
17 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Rułka Filip / Sobel Bartosz 1 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 11:7)
18 Linek Adam / Szczepanek Błażej - Suchecki Wacław / Czyrnia Krzysztof 1 1:3 (8:11, 11:9, 11:8, 8:11, )
20 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Skop Szymon / Piech Paweł 1 3:0 (11;4, 11;8, 11;5)